CoRsA TEAM

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bujileri değiştirmenin ne gibi bi faydası olur acaba araca ? Yada hangi aralıkla hangi sebeple değiştirilir ?

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kızdırma bujileri soğuk havalarda ilk çalıştırmada püskürtülcek havayı ısıtmak için kullanılır, bujiler ömrünü doldurmaya başladığında araç soğuk havalarda önce zor çalışmaya başlar, ve en sonunda da araç çalışmaz hale gelir.. durduk yere değiştirmenin bir faydası olucağını sanmıyorum, bujilerden 1 2si çalışmaz hale geldiğinde de arıza lambası yakar.. komple set olarak değiştirmek en iyisidir..

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birisi patlamıştı zaten değişirken bide başını kırdılar. Zar zor tornacıya söktürdük :D 1-2 ay arıza lambasıyla gezmiştik yaptıracak usta bulamadığımızdan :) Gerek yok o zaman şimdilik bi sıkıntı yok :)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar biz corsa d aldık dayıma enjoy makyajlı kasadan ama donanımı tam olarak bilmiyorum :D biri donanımını yazabilir mi? :D diyeceksiniz donanımını bilmediğin arabayı nasıl aldın bende daha çözemedim :)

CorsaC31

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bugün yogun yagmur ve dolu nedeniyle aracım kızakladı ve bi duvarın köşesine vurdum.aracın önünde pek bişe yok aslında kaput yukarı kalktı o düzeltilebilir.sol farın tırnagının biri kırıldı.ön cam nası oldu anlamadım ama çatladı baya bi.ve 2 hava yastıgıda açıldı
kısaca yeni malzemeleri yazmak istiyorum
2 airbag
1 ön cam
1 corsa c nin (makyajlı) tamponu bende eskisi vardı
sizce bunların fiyatı nedir.sağolun simdiden iyi geceler

EgeErbas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bugün yogun yagmur ve dolu nedeniyle aracım kızakladı ve bi duvarın köşesine vurdum.aracın önünde pek bişe yok aslında kaput yukarı kalktı o düzeltilebilir.sol farın tırnagının biri kırıldı.ön cam nası oldu anlamadım ama çatladı baya bi.ve 2 hava yastıgıda açıldı
2 airbag
1 ön cam

Çok geçmiş olsun sizde bişi yoktur inşallah

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 airbag
1 ön cam

Geçmiş olsun...

Ozzy45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar biz corsa d aldık dayıma enjoy makyajlı kasadan ama donanımı tam olarak bilmiyorum :D biri donanımını yazabilir mi? :D diyeceksiniz donanımını bilmediğin arabayı nasıl aldın bende daha çözemedim :)
Bizde bugun aldık enjoy spor paketlisinden 6 ileri versiyonundan. donanım oalrak standart şeyler var.esp dir ıvır zıvır yok bana boş geldi. ama şunu diytim yol bilgisayarı'da bazı modellerinde varmış onlarda fiyatları uçuk biraz. ama sağlamlık performans ve yol tutuş çok güzel:D bide ne yakıyo kaç lt yakıyo bilemiyoruz :( daha önce ölçen varmı depo 35 lt'miş bir depoyla ne kadar gidilir şehir içi? 90 hp liklerden. Birde bugun insp4 arızsı yazıyo ona baktım kitapcıktan fmazot filtresine su var diyor açıklamda. ne gibi bir sorun teşkil eder?