CoRsA TEAM

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazlıklara döneli 1 ay kadar oldu bu sene kış lastikleri pek bir işe yaramadıııı

Bizim araçta iş gördü kışlıklar...

Bugün arka pandizota wooferı koydurdum. Bagajdan sürekli tasarruf edebilmek için en uygunu bu. Ses de fena değil. Ben burdayım diyor yine..Zaten oto ses sistemlerindeki en kötü şeylerden biri de şarkı seçmesi. Her şarkıyı aynı zevkle dinleyemiyosun..

erkankara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba, foruma yeni katıldım. Ayrı bir konu açmak yerine bu alanda tüm corsa kullanıcılarının takip ettiği başlıkta yazmak istedim.

Ağustos ayında yeni (makyajlı deniyor sanırım) corsa dizel (95hp) almak istiyorum. Konuyla ilgili birkaç soru sormak istiyorum.

1- Opel web sitesindeki fiyat listesine (pdf olarak şu an görünmese de) baktığımda astra klasik dizel ile corsa color edition 95 hp dizel fiyatları birbirine çok yakındı. Eşim corsayı daha çok sevdiği için (şehir içinde işyerine gidiş geliş için daha çok o kullanacak, şehirler arasında ben) şu an corsa düşünüyoruz. Ancak astra nın bir üst segmentte olması ve fiyat farkının çok olmaması beni düşündürüyor. Astra konusunda ısrar edip ona mı yönelsem şu an için kararsızım. Fikirlerinizi öğrenmek isterim.

2- Birkaç gündür forumda okuduğum kadarıyla şu an fiyatlar gereğinden fazla yüksek deniliyor. Ağustos içinde düşer diyen arkadaşlar da var. Haziran ayında iyi bir miktarı elimde toparlamış olacağım. Birkaç arkadaşım MTV ve sezon indirimi nedeniyle ağustosu bekle dedikleri için Haziran'da almamaya karar verdim. Şu an varolan fiyatlardan çok daha iyi düşüş olur mu sizce ağustos ayında.

Şimdilik bu iki genel soruyu sormak istedim. Aynı konuları forumda tekrar etmemek adına aklıma takılan teknik soruları şu an sormuyorum. Forumda bu konularda yazılmış, tartışılmış önceki mesajları okuyorum. Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler.

batum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw arkadaslar benım hala cd calarım mp3 calmıyor gercı trackta doldurdum calmadı :S ndn yaa ayrıca bendekı nero en yavas 10x le yazıyor 4xle yazan varsa elınızde yollayabılırmısınız yaa? nasıl cd yapılıyor fln gosterırmısınız herturlu yaptım calmıyor ama orjınal takayım calısıyor teypten bır ayarı flnmı var yoksa bılen lutfen yardımcı olsun kafayıı yıycemm gercektennnn

blaupunkt servisine göster arızalı olabilir.

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese selamlar,

xenon taktırmayı düşünüyorum. hangi markayı önerirsiniz? yada ucuz çin malları da işimi görür mü?

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese selamlar,

xenon taktırmayı düşünüyorum. hangi markayı önerirsiniz? yada ucuz çin malları da işimi görür mü?

125-130 TL ye Monza aldık taktık. Kullanıyorum görüntüsü rengi çok güzel. Bana sıkıntı çıkarmadı. Önerebilirim. Fiyatları da 100 lira hatta altına bile düşmüştü en son baktığımda..

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba, foruma yeni katıldım. Ayrı bir konu açmak yerine bu alanda tüm corsa kullanıcılarının takip ettiği başlıkta yazmak istedim.

Ağustos ayında yeni (makyajlı deniyor sanırım) corsa dizel (95hp) almak istiyorum. Konuyla ilgili birkaç soru sormak istiyorum.

1- Opel web sitesindeki fiyat listesine (pdf olarak şu an görünmese de) baktığımda astra klasik dizel ile corsa color edition 95 hp dizel fiyatları birbirine çok yakındı. Eşim corsayı daha çok sevdiği için (şehir içinde işyerine gidiş geliş için daha çok o kullanacak, şehirler arasında ben) şu an corsa düşünüyoruz. Ancak astra nın bir üst segmentte olması ve fiyat farkının çok olmaması beni düşündürüyor. Astra konusunda ısrar edip ona mı yönelsem şu an için kararsızım. Fikirlerinizi öğrenmek isterim.

2- Birkaç gündür forumda okuduğum kadarıyla şu an fiyatlar gereğinden fazla yüksek deniliyor. Ağustos içinde düşer diyen arkadaşlar da var. Haziran ayında iyi bir miktarı elimde toparlamış olacağım. Birkaç arkadaşım MTV ve sezon indirimi nedeniyle ağustosu bekle dedikleri için Haziran'da almamaya karar verdim. Şu an varolan fiyatlardan çok daha iyi düşüş olur mu sizce ağustos ayında.

Şimdilik bu iki genel soruyu sormak istedim. Aynı konuları forumda tekrar etmemek adına aklıma takılan teknik soruları şu an sormuyorum. Forumda bu konularda yazılmış, tartışılmış önceki mesajları okuyorum. Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler.

erkan kardeşim color edition modeli şu an corsa modelinin en dolu modeli ve 1.3 dizel kasanın opel modelleri içersinde en uygun modeli de kanımca opel corsa ve bu modelde hantallık olduğunu düşünmüyorum ama tabii k ide astra demiş olduğunuz gibi bir üst segmentte ait ve ama artık eski kasa olarak geçiyor ve astra da hızlanmalarda ağırlık farkından dolayı daha nazlı hızlanıyor ama corsa astr arasında k bu fark o kadar da büyük değil
anladığım kadarıyla eşinizle ortak kullnacaksınız bu nedenden dolayı corsa daha al benisi yüksek aynı zamanda makyajlanmış bir model corsa daha ağır basıyorr corsanın iç kısmı gayet hoş
Opel_Corsa_Color_2_2002744283.jpg

2. sorunuzun cevabına gelirsekopel de bu sene en uygun dönem yıl sonuna gelen dönemdi astra 1.3 ler 35 civarına dizel otomatikleri ise 39 civarına satıldı yine kasım aralık dönemi içerisnde en uygun fiyatlar o zaman çıkar

herkese selamlar,

yavuz cosmo ların mercekleri fazla kaliteli değil ve aydınlatmayı ,yi derecede gerçekleştirmiyor ben mtec 6000 k kullnıyorummm fena sayılmaz ama fena sayılmaz dememin nedeni ise xenonların kötü olması değil merceklerin iyi olmaması

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Corsacı arkadaşlar bana kızacak belki ama :D

bence kesinlikle astrayı tercih etmelisiniz. Hem donanım hem segment hem görünüm her yönden corsadan daha iyi bir tercih olur.

Ayrıca corsada 2013 te yeni kasaya geçecek.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsacı arkadaşlar bana kızacak belki ama :D

bence kesinlikle astrayı tercih etmelisiniz. Hem donanım hem segment hem görünüm her yönden corsadan daha iyi bir tercih olur.

Ayrıca corsada 2013 te yeni kasaya geçecek.

belki bu sekilde dusunulebilir tabii ama astra zaten yeni bir kasaya geçti. opel astradaki bu yumuşak geçişi neden surekli uyguluyor bilmiyorum ama klasik dıye satısa devam ettıgı tum araçlar bence eski kasa araçlar. uretım bandında yarım kalmış araçlar. tabi ben olsam hangısını alırdım astrayı alırdım belki ancak, guncel kasa corsaya bınmek de guzel olabilir. hemde full ise. birde 2 sene daha yeni kasası çıkmayacağı garanti.