CoRsA TEAM

tolga_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada wg iptal konusuna fazla takılmayın millet 3 bar bastı bu motorlara onda bile kırılmadı conta yaktı hararetten :) bakımını zamanında yaptırdıktan sonra sıkıntı çıkmayacaktır. Turbo konusuna gelince yazılım yaptırınca zaten turbo milini ele alacağım diye baştan kabullenmiş oluyorsunuz. Misal benim turbo ıslık çalmaya başladı. Turbo timer alırsak bunun da önüne geçmiş olucaz diye düşünüyorum.

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
hea çok hırpalamamak lazım diye düşünüyorum arabayı bea

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
çorluda pek anlamazlar o işlerden düz boru remap nedir? ne kazandırır nasıl yapılır :)

ben yeni dizelciyim kurusa bakmayın :D

abi egsozda katalizör susturucu ne varsa sök at...tamamen düz boru,remap ta yazılım,hava yakıt değerlerinin değiştirilmiş (açılmış) hali...yazılımda araban yürür takribi 95 hp lere gelir,düz borudada çatırtı dinlersin,vites aralarındada hafif çoaavvv yapar :D
caner beni çektiğin videonun linkini atsana. remap ve egzost için örnek teşkil ediyor :)
bilmem yazılım harici başka bşilermi yapıo bilmiyorum 650tl ye 120hp yaparım diyor

cısssss.......120hp olursa 1000km sonra 5000TL rektifiye bayılırsın.
temiz olsun 95hp olsun. :)

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
caner beni çektiğin videonun linkini atsana. remap ve egzost için örnek teşkil ediyor :)

cısssss.......120hp olursa 1000km sonra 5000TL rektifiye bayılırsın.
temiz olsun 95hp olsun. :)

95-100 nasıl yapıcas ? fastecu ecufast neyse onunlamı?

duz boru atınca ne olacak? muayneden geçer mi araba?

araba 150bin de benimki turbo orjinal daha hiç tamir revize görmemiş, yükleninde elimizde kalır mı :)

uslum64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araçtada yazılım var ama ne yazılımı bilmiyorum iyi bişey olduğu kesin ama sadece biraz duman atıyor normal kullanımlarda yakıt da azalma var ama basınca artış bariz belli :)

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
bu arada wg iptal konusuna fazla takılmayın millet 3 bar bastı bu motorlara onda bile kırılmadı conta yaktı hararetten :) bakımını zamanında yaptırdıktan sonra sıkıntı çıkmayacaktır. Turbo konusuna gelince yazılım yaptırınca zaten turbo milini ele alacağım diye baştan kabullenmiş oluyorsunuz. Misal benim turbo ıslık çalmaya başladı. Turbo timer alırsak bunun da önüne geçmiş olucaz diye düşünüyorum.

Turbo timer ile bunun önüne geçemezsin, milin balansı bozulduktan sonra motorun stop etmeden 30sn-1dk fazladan çalışması bence balans sorununa çözüm sağlamaz. Remap yapılmadan önce de timerım vardı, remap yapıldığı anda turbonun sesi arttı haliyle 30bin km oldu hala aynı.

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Araba da ekstra bir şey olsun olmasın, beklemekte fayda var.