Corsanın boyası dökülen kapı kolları

seomanka

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba,
Beyaz bir corsam var 2016 ve kapı kulpları nokta nokta döküldü. Yanyana park eden araçların kapılarının birbirine çarpması gibi ufak şeylerden kaynaklı olduğunu düşünüyorum ama gözüm takılıyor, üstelik büyüyor da. Krom dışında kaplama yaptıranınız var mı? bu parçaların boyaları normal araç boyası gibi değil, sonradan rütuş yapıldığında rezalet bir görüntü çıkıyor. Fotoğraf paylaşabilirseniz sevinirim

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Kaplama olayını bilmiyorum ama kapı kolları sökülüp çok güzel bir şekilde istediğiniz renge boyanıyor...

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
benim de arka kapı camları ile kelebeklerin arasındaki plastik parçanın boyası döküldü. kaplama yaptırmayı düşünüyorum ama sizin aracınız 2016 model eğer normal bir dökülmeyse garanti bitmişse bence servise danışın ve iyi niyet garantisinden değişim talep edin. çarpmaya bağlı dökülmelerde darbe izi de olması lazım..

seomanka

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
benim de arka kapı camları ile kelebeklerin arasındaki plastik parçanın boyası döküldü. kaplama yaptırmayı düşünüyorum ama sizin aracınız 2016 model eğer normal bir dökülmeyse garanti bitmişse bence servise danışın ve iyi niyet garantisinden değişim talep edin. çarpmaya bağlı dökülmelerde darbe izi de olması lazım..

servis bakımına 900 lira isteyen opel in bu konuda iyi niyetli olabileceğini düşünmüyorum patron..
"10bin km de arabanın 3 tane filtresini değiştireceksiniz, hayırdır?" dedim, yok efendim kem küm lafı güzaf.
Opelin servis ve parça fiyatlarını gözden geçirmesi lazım..

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
İyiniyet garantisi bazen bizi şaşırtabiliyor. Özellikle büyük masraflı sorunlarda aracına sahip çıkabiliyor opel. Bence değerlendirmeye çalışın birşey kaybetmezsiniz.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Servisler genelde ufak sorunları,yarım elma gönül alma gibi iyi niyetten karşılıyorlar..Yada piyango kime vurursa.. :)

• Beğen
Tepkiler: Murat