Çözemediğimiz tekleme

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Opelin ne zeman ne yapacağı hiç belli olmaz. ben yarın sabah uzun yola çıkcam şimdiden dua etmeye başladım yolda kalmamak için :) Allah a şükürhiç yolda kalmadım ama son zamanlarda biraz sıkıntı çıkarmaya başladı araba. hayırlısıyla giderim inşallah.
İki gün önce sanayiye gittim LPG ciye. Benim araba arasıra lpg den benzine atlıyor ona baktırdım bişey bulamadılar. Dükkana bi opel astra geldi 2000 model onda da tekleme stop etme sorunu varmış birkaç yere gitmiş jonta değişcek demişler 1300 TL de fiyat vermişler. Onda atiker vardı filtre filan değişti map sensörü değişti yine aynı düzelmedi arabası. Usta senin kapak açılcak dedi çocuk kara kara düşünüyordu. Arıza işi kötü Opel olunca başka kötü. İnşallah en yakın zamanda sorunlarınızı düzeltirsiniz.

Aynı korku her kontağı çevirdiğim de hep içimde sorma hadi bekliyorum havasındayım hehe

Astra97

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın bujileri sök ve bak bakalım uçlarında ıslanma yada yağlama yapıyor mu?

Perşembe günü rölanti ayarlayıcıyı değiştirdim sorun 4 te 3 çözüldü.Çok hafif bir titreme kaldı, 4 te 1 lik.Egsozdan çıkan dumanı gösterdim usta kışın o normal dedi.Su kabını günlük olarak takip ediyorum, uygun radar olmayan biryerde arbayı biraz zorlayarak kullanacağım su kaybı olacakmı gözlemleyeceğim.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lpg den kaynakli bir titreme olabilir.diycejsinizki benzibdede yapiyor ana lpg ecusu enjektor baglantilari aracin benzindeki calismasini etkileyebilir.nadiren de olsa bu olasiligi gozardi etmeyin

SM-G9250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi