Cruise Control projesi düşünenler parça temini

barıs_koc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara dan tüm dostlara selamlar.
1995 model Astra F kızıma büyük uğraşlar sonucu CC ve yol bilgisyaarı taktığımı forumdan daha önce duyurdum. Konu ile ilgili proje esnasında ve sonrasında forumda yaptığım genel araştırmada bu yönde bir çok arkadaşın projesi olduğunu, ancak bir çok arkadaşımızın da parçaları temin noktasında sıkıntı yaşadığını ve konu ile ilgili alınık ilanı açtığını gördüm. Konu hakkında halen ihtiyacı olan arkadaşlarımıza konu hakkında malzeme temininde bulunabilirim.
Tüm opelseverlere iyi geceler dilerim.

hakki_selvi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corca c cruise control

mrblar bende ankaradayım, 2003 corsa c 1,7 dti aracım var, direnc ile devreyi yaptım , sinyal kolunda 3-4 uclara bağladım fakat yazılımla actırmak icin bir kac yere gittim opcom ile yapamadılar. bende devreyi sökmneden hala bekliyorum. tech2 yada benzer birseyle aktif edebilecegim bir yer biliyormusunuz. tskler.

nuralk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa c için cc kolu bana da lazım

barıs_koc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrblar bende ankaradayım, 2003 corsa c 1,7 dti aracım var, direnc ile devreyi yaptım , sinyal kolunda 3-4 uclara bağladım fakat yazılımla actırmak icin bir kac yere gittim opcom ile yapamadılar. bende devreyi sökmneden hala bekliyorum. tech2 yada benzer birseyle aktif edebilecegim bir yer biliyormusunuz. tskler.

özelden cevapladım. muharrem usta işinizi halleder.

Son düzenleme:

abdilhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrblar
zafira 2002 dti comfort,bulara cc takilip takilmadigini nasil ogrenebilirim?
tsk

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Z16XE motor kodlu astra G aracıma ben de maliyetini öğrendikten sonra Cruise Control ünitesi takmak istiyorum..Kendim yapacak donanım ve kapasitede değilim..Kolun fiyatı nedir ve montajı kolay mıdır_? Bir de debriyaj müşürü ve tesisat yoksa tesisat ile ilgili bişeyler okumuştum..Beni bi aydınlatır mısınız_?