cuma gecesi karting yapıyoruz

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nida fotoğraf makinası getirmişti :) Gittim ama erken terketmek zorunda kaldım. Eğlenceliydi ama malesef eve dönmem gerekti :D Sonuçları yarın öğreniriz artık

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben şimdiden söyleyim kupa bende yani isotta nın prestij oto takımı yine 1.

çok keyifli bi geceydi opelim buluşması gibi harika resimler var bu gün eklenir sanırım. gelemeyen arkadaşlar çok şey kaçırdı yine..

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kollarımı hissedemiyorum galiba... :]

gelen arkadaşlara çok teşekkürler.
çok güzel bir geceydi.

Nida

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.nidasan.com
Evet çok güzel bir geceydi bende çok eğlendim. :D Resimleri ben çektim ama isottanın makinesinde...

gsi_onur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fotolar gelsin

helanvalla

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fotoğraf Arşivi bölümüne bakabilirsiniz,

:pon: "21 Temmuz Karting Turnuvası" :pon:

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet çok güzel bir geceydi bende çok eğlendim. :D Resimleri ben çektim ama isottanın makinesinde...
seninle aynı pisti kullanmamış olmanın verdigi huzuru bilemezsin nida .. ama sagolsun engin seni hiç aratmadı valla bidahakine dikiz aynası felan takalım araçlara adam beni ters çevirdi yaw :)

bi ara başım döndü egsoz dumanından engnin arkasından gitmekten bi hal oldum geçiyom ama 10 tur sonra yine arkasındayım allahım sen beni koru zehirlenmiyim diye dua ettim :D

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kollarımı hissedemiyorum galiba... :]

gelen arkadaşlara çok teşekkürler.
çok güzel bir geceydi.

engin lavaboya dittim yüzümü yıkamak için elime suyu aldım yüzüme götürürkün yarı yolda kaldı valla kollar kilit yaptı çok kastık ama bende sırt agrısı var feci bi durumm;)

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
seninle aynı pisti kullanmamış olmanın verdigi huzuru bilemezsin nida .. ama sagolsun engin seni hiç aratmadı valla bidahakine dikiz aynası felan takalım araçlara adam beni ters çevirdi yaw :)

bi ara başım döndü egsoz dumanından engnin arkasından gitmekten bi hal oldum geçiyom ama 10 tur sonra yine arkasındayım allahım sen beni koru zehirlenmiyim diye dua ettim :D

yani muharrem ben nerden göreyim seni arkamda. gelip çarpıyorsun sonra da engin ters çevirdi diosun. be güzel kardeşim insan bi selektör yapar, bi korna çalar bi ara gazı verir polise gider karakola gider bişey yapar... :]

ama lastik sesine uyandım ulan biri herhalde tutamadı arabayı yolda falan diye :D

artı olarak atmış olduğum 2 spin olmasaydı bugün şşşşampiyonluk NİDA ları atıyorduk kanımca :D:D:D

Ama çok zevkliydi. Kollarımı hala hissedemiyorum. artı olarak o kadar süre go-kart kullandıktan sonra arabaya binince araba sanki bulutların üzerinde gidiyormuş gibi hissettim bir an...

şu saat olmuş hala kendimde değilim. fena durumlar fena...