Cyclone Logo ve Duvar Kağıdı Değiştirme (Video Anlatım)

ozcankoc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cyclone Logo Değiştirme (Video Anlatım)

hakan bey dediğiniz gibi aynen yapıyorum kontağı tekrar kapatp açtığımda herhangi bir değişme olmuyor eski logomla açılıyo

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozcankoc link' Alıntı:
hakan bey dediğiniz gibi aynen yapıyorum kontağı tekrar kapatp açtığımda herhangi bir değişme olmuyor eski logomla açılıyo

uzantısını bmp olarak kaydediceksiniz ve ismi şu şekilde olacak LOGO.bmp
ve sd karta attığınız da değiştirilsin mi diye uyarı vericek eğer vermezse ismi ya da uzantısında bir hata vardır
Sd kartın içerisinde olacak kontağı çıkartın tekrar takıp çalıştırdıktan sonra logo değişecektir
Sonra sd karttan logo dosyasını siliniz..

ozcankoc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teşşkkür ederim oldu ismi değiştirmemişim:)

mhmtbahar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cyclone Logo ve Duvar Kağıdı Değiştirme (Video Anlatım)

Merhaba.
Ben mercedes w211 için cyclone dvd navigasyon almıştım.
İnternetten bakınca sizin sitede bu konuda oldukça fazla miktarda ve yararlı bilgilerin olduğunu gördüm.
Acaba banada yardım edebeilirmisiniz diye düşündüm.
Ben de aracımı çalıştırınca çıkan cyclone logosu yerine merceses logosu çıksın istiyorum.
Videoyu izledim. Ancak benim cihazda menü sizdekinden farklı olup vindows ara yüzüne ulaşamıyorum.
Ayrıca menüden dosyalar diye bir seçenek yok..
Bu konuda yardımcı olabilir yada yardım alabileceğim bir yere yönlendirirseniz minnettar kalırım.
Saygılarımla.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mhmtbahar link' Alıntı:
Merhaba.
Ben mercedes w211 için cyclone dvd navigasyon almıştım.
İnternetten bakınca sizin sitede bu konuda oldukça fazla miktarda ve yararlı bilgilerin olduğunu gördüm.
Acaba banada yardım edebeilirmisiniz diye düşündüm.
Ben de aracımı çalıştırınca çıkan cyclone logosu yerine merceses logosu çıksın istiyorum.
Videoyu izledim. Ancak benim cihazda menü sizdekinden farklı olup vindows ara yüzüne ulaşamıyorum.
Ayrıca menüden dosyalar diye bir seçenek yok..
Bu konuda yardımcı olabilir yada yardım alabileceğim bir yere yönlendirirseniz minnettar kalırım.
Saygılarımla.
Şöyleki windows arayüzüne ulaşmanız için update dosyasını usb flasha kopyalayıp usb içinden tıklayarak
arayüze ulaşıyorsunuz, bundan sonrası çok basit belirtilen çözünürlükte ve isimde remi sonra usb ye kaydedip
kontağı kapatıp açtığınızda mavi ekranda yükleme yapıyor sonta sd karttan resim dosyasını siliuorsunuz

Update dosyası sizde var mı? Ve bu şekilde denediniz mi

mhmtbahar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hakan hocam ilginiz ve yardımınız  için çok teşekkür ederim.
Ben update dosyası ve iki adet mercedes logosu usb belleğe kaydettim ve cihaza taktım.
menüden usb kısmına tıkladığımda benim cihaz, sadece iki logoyu resim olarak görüyor, update dosyasını görmüyor.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mhmtbahar link' Alıntı:
Hakan hocam ilginiz ve yardımınız  için çok teşekkür ederim.
Ben update dosyası ve iki adet mercedes logosu usb belleğe kaydettim ve cihaza taktım.
menüden usb kısmına tıkladığımda benim cihaz, sadece iki logoyu resim olarak görüyor, update dosyasını görmüyor.
Rica ederim
Usb yi aşağıda tıkladıktan sonra yukarıda Diğer seçeneğini seçmeniz gerekiyor
Hem resim hem update dosyasını aynı anda göremezsiniz çünkü dosya uzantıları farklı o yüzden
üst kısımda diğeri seçeceksiniz..

mhmtbahar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hakan Hocam çok özür dilerim ama usb yi tıkladığımda diğer diye bir seçenek çıkmıyor.

İlk ekran açıldığında cyclone logosundan sonra elips şeklinde 9 blümlü bir menü çıkıyor.

1-bluetoot işaretli phone,  2-Aux,  3-TV,  4-Navi,  5-USB,  6-SD,  7-Disk,  8-Radyo, 9-Kamera

usb yi tıkladığımda usb nin içinde yüklü müzik resim film vs ne varsa ekranda gözüküyor. Bunun dışında diğer diye bir seçenek çıkmıyor. Birde sanırım forumdaki siz değerli arkadaşların verdiği bilgiler ışığında update dosyası yüklemiştim. Usb belleği bilgisayara taktığımda bu dosya gözüküyor, ancak benim cihaza taktığımda gözükmüyor.
Acaba bu update dosyasındamı bir sorun var. Eksik veya yanlış mı indirmişim.  Bu dosyayı tam olarak nerden nasıl indirebilirim.

Ana menü de birde en altta ayarlar işareti var.
orayı tıkladığımda sistem, ekran, ses seçenekleri çıkıyor. sistemde parlaklık vs ayarları yapılıyor.

Bir diğer husus ta cihazın sol tarafında bir sd kart var. Zannersem oraya navigasyon yüklü.. Sağ tarafta ise ayrı bir sd kart yuvası var.
İlk menüdeki sd kısmına tıkladığımda eğerki ikinci sd kart yuvasına, cd kart takılı değilse hiç bir tepki vermiyor, ikinci kart takılı ise o kartın içindeki bilgileri görüyor.

Aslında belki benim cihazın ve fonksiyonlarının resimlerini eklesem belki biraz daha yardımcı olabilirdiniz. Ama resim yükleyemedim. Benim çocuk gelirse ona yükletirim inşallah..
Tekrar her şey için teşekkür ediyorum.
Saygılarımla.

preklinik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

peki bu cd dinlerken çıkan o sinir bozucu mavi ekranı değiştirebliyormuyuz?

R

ryanwilliams

Bilgi Girilmemiş

preklinik link' Alıntı:
peki bu cd dinlerken çıkan o sinir bozucu mavi ekranı değiştirebliyormuyuz?
maalesef ama soyle yapabilirsiniz cd dinlerken ekrana dokunun carpi nin yanindakine basin normal ekran durur goz zevkiniz bozulmaz