Cyclone mikrofonu nerde?

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben hep ekran üzerindeki iki küçük delikten birinin mikrofon olduğunu düşünüyordum. ama sabah oğlumun bozduğu dikiz aynasını düzelteyim derken aynanın üst kısmında elime sünger parçası gibi bir şey geldi. bir bakayım dedim, üst döşemeden sarkıtılmış, bildiğin mikrofon koymuşlar. sizinkilerde de var mı acaba yoksa hükümetin işi mi?

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cyclone mikrofonu nerde?

Evet o gördüğünüz sünger mikrofon :) , bende baya aramıştım telefonla konuşurken ses nerden gidiyor diye sonradan farkettim onu.

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

o zaman ekran üzerindeki iki delik montaj için  herhalde...bazen sesimi alamadıkları zaman ekrana yanaşıp konuşurdum. şimdi aynaya doğru yönelicez demek....

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Biraz yüksek sesle konuşursanız mikrofona doğru uzanmanız gerekmez, yüksek sesle konuşunca ses zaten gayet net gidiyor bildiğim kadarıyla.

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

o zaman benimkinde ses konusunda bir miktar sorun var. çoğu görüşmelerimde sesimi pek net alamadıkları konusunda şikayet almışımdır..

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mikrofonda sorun olmuş olabilir, benim de sesin net gittiğini söylüyor konuştuğum kişiler
ancak araç hareket halindeyken bazen çekmeyebiliyor telefon ve ses net gitmeyebiliyor

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ercub link' Alıntı:
o zaman ekran üzerindeki iki delik montaj için  herhalde...bazen sesimi alamadıkları zaman ekrana yanaşıp konuşurdum. şimdi aynaya doğru yönelicez demek....

Ekrana doğru konuşan adam  005hihih

Ammavelakin bendeki mikrofonu sol ön direğin üstüne monte etmişler kelebek konmuş gibi (!) duruyor.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

necvox tada aynı yerde mikrofon ve şuana kadar konuştuğum kimse sesle ilgili bir uyarı yapmadı hep çok net olduğunu söylüyorlar

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Birşey danışmak istiyorum bu sistemleri taktırırken tamam orta konsolu söküyorlar ama başka nereleri de söküyorlar bu mikrofonları falan yerleştirmek adına?

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

torpido gözü sökülüyor birde arka kameranın kabloları cam ve kapı kenarlarından gidiyormuş ama ortada değil kablolar cam lastiklerinin içinden gidiyormuş