cyclone navigasyon güncellemesi...

tuncay2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: cyclone navigasyon güncellemesi...

HaKaN link' Alıntı:
cyclone cd 400 ile uyumlu duruyor, ben hiçbir sorun yaşamadım 2 senedir kullanıyorum cyclone' u
hep tavsiye etmişimdir.
En çok kullandığım, İgo Primo haritası ki İstanbul'u hiç bilmiyorum ama tüm adresleri şu ana kadar
elimle koymuş gibi buldum, inanılmaz işime yaradı
Geri görüş kamerası inanılmaz işe yarıyor geri geri giderken hiç arkaya dönme ihtiyacı durmuyorsunuz
Yani özetle taktırırsanız pişman olmazsınız bülent abi

Hakan Bey merhaba, cyclone cihazda Igo8 veya Primo haritalarının kullanımı esnasında sinyalin kaybolması, kopması v.b. problemlerden bahsedilmişti.
Galiba bu problemi sizde yaşamıştınız. Ben de henüz karar aşamasındayım, nedenini bilmiyorum ancak Cyclone içime çok daha fazla yatıyor, sorunsuzca Igo haritası kullanabileceğimi bilsem kesin kararım Cyclone olacak ancak harita konusunda tereddütlerimi gidermeye çalışıyorum.

Konu hakkındaki son görüşlerinizi paylaşabilirseniz çok memnun olurum.

Teşekkürler,

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tuncay link' Alıntı:
Hakan Bey merhaba, cyclone cihazda Igo8 veya Primo haritalarının kullanımı esnasında sinyalin kaybolması, kopması v.b. problemlerden bahsedilmişti.
Galiba bu problemi sizde yaşamıştınız. Ben de henüz karar aşamasındayım, nedenini bilmiyorum ancak Cyclone içime çok daha fazla yatıyor, sorunsuzca Igo haritası kullanabileceğimi bilsem kesin kararım Cyclone olacak ancak harita konusunda tereddütlerimi gidermeye çalışıyorum.

Konu hakkındaki son görüşlerinizi paylaşabilirseniz çok memnun olurum.

Teşekkürler,

En son indirdiğim İgo Primo V2'de hiçbir problem yaşamadım. Çorlu'dan İzmir'e kadar açık kaldı
ve gerçekten detaylı ve kullanışlı bir haritası var. Zaten dünyada en çok kullanılan haritalardan biri igo.
Forumdan birkaç arkadaşa da yükledim, problemsiz kullanıyor onlarda bildiğim kadarıyla

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aynen oyle direne yuklemistiniz
Oda bana yukledi  14alkiss

R

ryanwilliams

Bilgi Girilmemiş

Ben cik  kullanmıyorum ama harita sekli olsun gorselligi olsun on numara dün akşam buluşmaya giderken otoparka kadar götürdü

tuncay2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hakan Bey, hızlı dönüşünüz için teşekkür ederim.

Bülent Bey, siz de yakın zamanda Cyclone kullanmaya başladınız, siz ve diğer Cyclone kullanıcılarının da özellikle Igo haritası kullanımı ve cihaz hakkındaki olumlu ve olumsuz genel görüşleri, ben ve diğer almayı düşünen arkadaşlar için çok kıymetli.

Kısaca özetlerseniz + ve - yönleriyle memnuniyetiniz ne ölçüdedir? Tavsiye eder misiniz?

Teşekkürler,

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tuncay link' Alıntı:
Hakan Bey, hızlı dönüşünüz için teşekkür ederim.

Bülent Bey, siz de yakın zamanda Cyclone kullanmaya başladınız, siz ve diğer Cyclone kullanıcılarının da özellikle Igo haritası kullanımı ve cihaz hakkındaki olumlu ve olumsuz genel görüşleri, ben ve diğer almayı düşünen arkadaşlar için çok kıymetli.

Kısaca özetlerseniz + ve - yönleriyle memnuniyetiniz ne ölçüdedir? Tavsiye eder misiniz?

Teşekkürler,
rıca ederım tuncay  bey  bu katagorıde alacagınız cıhazlardan necvox veya cyclone ıyıdır
necvox araca tam uyumlu degıl ayrı takılan bı sıstem gıbı dusunun aracta sensor seslerı falan karısıyor helekıde arac cosmoysa bırtek guzel yanı var ses kalıtesı ıyı

cyclone aracla bırebır ıster aracın usb sınden muzuk dınleyın ıster cyclone nun
ses kalıtesı necvox gore bıraz dusuk ama aracınınkınıda kullanma sansınınz var
yanı ben yuksek sesle muzuk dınlıceksem aracın usb sınden dınlıyorum klıp fılm falan ızlıceksen cıhazda dınlıyorum

bende taktırmadan once cok araştırdım cyclone karar verdım pısmanda degılım
cok orjınal duruyor aracla bırebır tum dugmeler calısıyor
tekrar karar verme şansım olsa gene cyclone alırdım

bende 3 tane navı programı yuklu ıstedıgınızı acıp kullanabılıyorsunuz buda guzel bi ozellık

tuncay2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
rıca ederım tuncay  bey  bu katagorıde alacagınız cıhazlardan necvox veya cyclone ıyıdır
necvox araca tam uyumlu degıl ayrı takılan bı sıstem gıbı dusunun aracta sensor seslerı falan karısıyor helekıde arac cosmoysa bırtek guzel yanı var ses kalıtesı ıyı

cyclone aracla bırebır ıster aracın usb sınden muzuk dınleyın ıster cyclone nun
ses kalıtesı necvox gore bıraz dusuk ama aracınınkınıda kullanma sansınınz var
yanı ben yuksek sesle muzuk dınlıceksem aracın usb sınden dınlıyorum klıp fılm falan ızlıceksen cıhazda dınlıyorum

bende taktırmadan once cok araştırdım cyclone karar verdım pısmanda degılım
cok orjınal duruyor aracla bırebır tum dugmeler calısıyor
tekrar karar verme şansım olsa gene cyclone alırdım

bende 3 tane navı programı yuklu ıstedıgınızı acıp kullanabılıyorsunuz buda guzel bi ozellık

Tekrar teşekkürler Bülent Bey,

Aslında ses kalitesi de önem verdiğim kriterlerin başında geliyordu. Yanlış anlamışsam lütfen düzeltin. Cyclone takıldıktan sonra aracın kendi USB cihazından müzik dinlediğimizde eski ses kalitesinde bir farklılık olmuyor değil mi? Sadece Cyclone ile gelen USB'ler üzerinden dinlediğimiz müziklerde ses kalitesi, aracın orjinal USB'sine nazaran biraz daha düşük oluyor, doğru mudur? Peki bu ses kalite farkı çok can sıkıcı bir boyutta mıdır? Radyo ve CD üzerinden dinlediğimiz müziklerde de Cyclone sonrasında ses kalitesinde bir farklılık oluyor mu?

Aslında Cyclone aracın CD400'deki işlevleri ve kalitesini aynen korumakla beraber,  araca navigasyon, dvd, video gibi yeni görsel ve işlevsel özellikler kazandırmış oluyor. Doğrudur değil mi? :)

Teşekkürler,

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cyclone aracın radyosunu kullanıyor yanı radyoda ses aynı cd 400 gıbı dogal olarak aracın radyosu bu cıhazların kendı radyosundan daha kalıtelı oldugu ıcın daha net cekıyor necvoxta boyle degıl..

valla cok asırıda kotu degıl
bence cyclone tercıh edın
kamerasıda daha kalıtelı net yani

mertandur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hakan Bey; bir sorum olacak:
Bu topik üzerine benim cylone navi proğramına baktım.Merion diye bir proğram(orjinal üzerinde gelen) mevcut.Şimdiye kadar pek bir problem yaşamadım.Sizin kullanmakta olduğunuz Igo8 veya Primo bu proğrama göre daha mı üstün(Güncel)? Terfi etmek için ne yapabilirim?
Teşekkürler...