Cyclone Navigasyon Yazılımı Hakkında

ftahtaci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba

Araçlarımızda yüklü olan cyclone navigasyon yazılımını ben dahil forumda çoğu arkadaşın beğenmediğini okuyarak şahit olmuşumdur. Bu yazılımın alternatiflerinin de forumda paylaşılarak araçlarımıza yükledik. Peki o kadar para verip memnun olmadığımız bir yazılımı burada bir anket yaparak ilgili firmaya gönderip şu yazılımı değiştirme imkanımız olamaz mı?

şahsen 2009 da aldığım navigasyon cihazım şu cyclone ile gelen multimedia dan çok çok daha iyi idi.

Eski navigasyon çihazımda ki özellikler.

Navigasyon yazılımı mükemmel

Uygun formatlarda mkv. dahil film izlenebilme özelliği

Mp3,diğer formatlarda müzik çalma özelliği

Foto nav özelliği ki

vb. özellikler

Yeni cihazın özellikleri

Navigasyon yazılımı dont panic ( hiç beğenmedim adres girerken resmen çok panik oluyorum  :D)

Kullanamadığımız bir tv özelliği (otobüslerde nasıl çekiyor bu televizyon çok da gerekli değil araç içindeki diğer yolcuların vakit geçirmesi için iyi olur du)

Foto nav özelliği (En çok istediğim özellik ancak forumda soru sormama rağmen cevabını alamadığım sorulardan bende vaz geçtim.)

Güncellemede servise gittiğimizde ön konsolun sökülüp güncellemesinin bu şekilde yapılacağını okumuştum. Fakat forumdaki arkadaşlar sağolsun bunun çözümünü de ürettiler bu bilgiyi o servisteki arkadaşlarda biliyorlar mı? bilseler iyi olmaz mı?

Böyle bir anket oluşturma imkanımız olabilir mi? ve ilgili firmaya bilgilendirme yapabilirmiyiz?

Saygılarımla

Fatih TAHTACI