Cyclone Online Trafik Videolu

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cyclone Online Trafik Videolu

OGOKTAS link' Alıntı:
Dostum eline saglik ilk is Topkapi Vatan dan usb wifi yi alacagim sonrada ins. bende calistirabilirim. İst. trafigi icin gercekten cok buyuk ihtiyac yolda araba kullanirken telefondan bakmak cok zor

Güle güle kullanın şimdiden takıldığınız bir yer olursa hallederiz, buralardayım ben.  :) Hatırlatayım tekrar, wifi için çipsete dikkat etmeyi unutmayın.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Jlozde link' Alıntı:
Güle güle kullanın şimdiden takıldığınız bir yer olursa hallederiz, buralardayım ben.  :) Hatırlatayım tekrar, wifi için çipsete dikkat etmeyi unutmayın.

Tesekkur ederim simdi videoyu izledim emin ol sondaki alkis tufanini evde tekbasima cikartacak kadar begendim

9512

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

abi eline koluna saglık süper olmuş

Revisorx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tebrikler. Ama tai iGo trafik bilgisini nasıl temin ediyor bu da önemli, mesela Yandex Haritalar'da da trafik özelliği var baya da güvenilir. Bu nasıl acaba?

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eline. Saglık güzel bir calışma olmus bunların bizim navigasyon (CD 600 )icin  uygulanma imkanı  var mı ??

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Tesekkur ederim simdi videoyu izledim emin ol sondaki alkis tufanini evde tekbasima cikartacak kadar begendim

Denediniz mi?

revisor link' Alıntı:
Tebrikler. Ama tai iGo trafik bilgisini nasıl temin ediyor bu da önemli, mesela Yandex Haritalar'da da trafik özelliği var baya da güvenilir. Bu nasıl acaba?

Naviextras sağlıyor. Bildiğiniz gibi updateleri yayınlayanda Naviextras. Güvenilir şimdiye kadar farklı birşey ile karşılaşmadım ben.

Sting link' Alıntı:
Eline. Saglık güzel bir calışma olmus bunların bizim navigasyon (CD 600 )icin  uygulanma imkanı  var mı ??

RoadRover (Cyclone) var ise sisteminizde evet veya Windows Ce kullanan bir sistem varsa da evet. Ancak orjinal şekli ile hayır.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Jlozde link' Alıntı:

Merhaba Can araci bizim hanim kullaniyor, bende sirket araci var. Malesef asagi yukari iki haftadir araci kullanmak bir tarafa sadece park halinde gordum. Yalniz benim kizkardesimin esi IT ci senin ozelliklerini belirttigin usb wifi varmis o getirecek ve ilk firsatta deneyecegiz. Durumu ilk sana bildirecegim. İlgine ve yardimlarina tekrar cok tesekkur ederim

tamhizmet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Androidler çatlasın wifiden sonra trafik de getirdik :)

Jlozde link' Alıntı:

Ustad merhaba paylaşımlarını takip ediyorum.
Teşekkürler güzel paylaşımlar oluyor. Bende navimate var fakat prosedürleri takip ederek birtürlü internetini acamadım. Bildiğim kadarıyla cylone ile navimate aynı yazılım fakat beceremedim. Ne gibi yardımın dokunabilir su ınterneti acabilmem için?

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tamhizmet link' Alıntı:
Ustad merhaba paylaşımlarını takip ediyorum.
Teşekkürler güzel paylaşımlar oluyor. Bende navimate var fakat prosedürleri takip ederek birtürlü internetini acamadım. Bildiğim kadarıyla cylone ile navimate aynı yazılım fakat beceremedim. Ne gibi yardımın dokunabilir su ınterneti acabilmem için?

Navimate konusunda bilgim yok ne yazık ki ancak Windows Ce kullanıyor ise aynen uygulayabilirsiniz çok çok büyük bir olasılıkla çalışacaktır. Öncelikle Wi-Fi başlağını okuyun, uygulayın. İnternet geldiğinde trafik konusuna geçin. İnternet için sabırlı olun ilk web sayfa açması biraz uzun sürebilir. Eğer Wi-Fi kartı çalıştığı halde internet gelmiyor ise DNS ayarlarınızı değiltirin. Saatin yanındaki ağ bağlantısından değiştirebilirsiniz.

Edit: Eğer navimate denen cihaz bu ise http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=7205.0 Bu zaten Cyclone olarak geçen cihaz ile aynı cihaz. RoadRover C7036BE bu cihaz çinden getirten kendi markası altında satıyor. Farklı cihazlar değiller. Aynen uygulayabilirsiniz.

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
aaa sizde daha yeni mi oldu bu. androidde vardı zaten.  dancee . bende yakında torque programını çalıştırıcam  steeringwheel

evet androidde var bende görmüştüm ama trafiğin normal oldugu şehirlerde oldugum için yollarda fink atıyorummm  okkk
radyolarda zaten ayar oluyom ist. tarfinini anlatıyorlarya ist. trafik var 1000km ötedeki adam dinlemek zorunda kalıyo... general__p

bende torque programını çalıştırmak için ugraşıyorum sadece bluetooth adabtör takıp çalıştırsam yetecek elm327 var onunla eşleştirsem tamam ama bluetooth sadece telefon işine yarıyor general_Not_talking