Darbe Teşebbüsü

erdogan_5561

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi o değilde konunun en altında vectra b darbe sensörü diye bir konu var :) arkadaş vuruntu yazcana darbe yazmış :)
Allah şehitlerimize rahmet eylesin, kötü bir dönemden geçiyor ülkemiz. Askeriyenin içinde bukadar paralelci olması çok şaşırtıcı. Ama şunu sölim bende askerde tankcıydım. O tankların içeriden kilitsistemi vardır ve dışarıdan açılamazlar mümkün değil. Askerler o kapaklarıbilerek açık tuttuğunu düşünüyorum hani sırf teslim olabilmek için. Yoksa o leopard tankları 500 insan önüne set kursa durduramaz. İnanılmaz güçlü makinedir onlar. A2-T5 leopard diye geçer boş agırlığı 45 tondur. Askerimiz vatandaşa kıyamadı çünki müslüman müslümana kıyamaz. Olması gerekende budur zaten.
Fakat dediğim gibi o tanklar insan gücüyle durdurulamaz. Askerimizi bu hain planlara dahil edenlere lanet olsun, inşallah cezalarını bulurlar ve inşallah hepsi asılırlar.

Carisma70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
darbe girişimindeki ve darbenin püskürtülmesi sonrası bazı eleştirilerim olsa da temel fikrim şudur;
Türkiyede bir şekilde askersiz demokrasiyi içimize sindirmeye çalışıyoruz. hükümet ne kadar eleştirilirse eleştirilsin darbe ne kadar "haklı gibi görünürse görünsün" sonuca ulaşacak bir darbe 80 yıllık demokrasi yolundaki birkimimizi yok edecektir.
demokrasiye ve hukuka aykırı olan darbe ile demokrasi ve hukuk devleti korunamaz!

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yazip yazip siliyorum yazip yazip siliyorum. Soylenecek o kadar cok sey var ki hic bisey diyemiyorum.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

thugslife

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
darbe olayını izleyince herkesin aklına "ulan bu nasıl darbe" "darbe böyle mi yapılır" gibi sorular geliyor. açıkçası benim de aklımda bu sorular var, olay gerçekten darbe girişimi mi yoksa farklı bir şey mi? olayın yapılışı şekli bile çok garip ve amatörce, ölenlere Allah tan rahmet diliyorum, bu işin altında kim varsa inşallah bir an önce ortaya çıkar.

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
olay kesinlikle darbe girişimidir net!
bu olaya danışıklı dövüş, tiyatro diyen kesinlikle kendi vicdanını sorgulamalıdır.
öte yandan illa bişey sorgulanacaksa aylardan beri gelen patlama, terör olayları üzerinede bu darbe girişimi yapılırken bizim istihbaratımız ne işe yarar? her seferinde güvenlik zafiyeti yok diyenler hala görevlerinin basında nasıl olur ? rusyanın ucağı 3 dakika sınır ihlali yapınca 1 dk içerisinde vurulurken neden darbecilerin ucakları helikopterleri saatlerce havada kalırken vurulamaz ve doğal olarak sivil haklı öldürmeleri bombaları engellenemez? bunlar kesinlikle sorgulanmalıdır. Allah bu ülkeye birdaha böyle bir acı böyle bir utanç yaşatmasın inşallah.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar sakın olaki gaza gelip boş yere birbirinizi üzmeyin. Yaşananlar gözler önünde. Genç kardeşlerim sürecinin nasıl oluştuğunu göremeyebilir, orta yaş ve üzeri olanlar sürecin nasıl oluştuğunu daha net göreceklerdir. Kendi adıma kısaca şunu demek istiyorum;

Yıllarca cemaati besleyenler, onlarla can ciğer durumunda olanlar, ne istedilerse verdik diyenler, cemaate toz kondurmayanlar şimdi kalkmışlar ülkeyi cemaatten temizledik, demokrasiyi kurtardık, demokrasi nöbetindeyiz diyorlar. Hani hem demokrat hem de laik olunmazdı? Keşke zamanında aynı gayretlerin yarısını cemaat yapılanması, irticai faaliyetler ve terörle mücadelede verseydiniz de bugün yaşanan üzücü olaylar olmasaydı, onlarca masum insanın kanı dökülmeseydi. :(

Son düzenleme:

moarrriankato

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu apaçık bir darbe girişimdir.

Hem de alçakça haince, vatansızca, şerefsizce….

kobra helikopter ile sivil insanların üzerine yaylım ateşi açarak, tankları sivil insanların üstüne sürerek, büyük millet meclisini bombalayarak.. BUNLARA KENDİ GÖZLERİMLE ŞAHİDİM...

boğazı kesilen askerler, ne bilim ışıdçilerin götürdüğü askerler diye haberlerin çoğu asparagas haberler olduğu, hepsi yalan olduğu ortaya çıktı. biraz haberleri takip edince göreceksiniz…

Eğer darbe girişimi başarılı olsaydı, şak şakçı medya, partileri meydanlar da cumhuriyet mitingleri yapıp, slogan atacaklardı.. (milletin anasını bellemesine rağmen) ama başarı olmayınca, bu yalan haberlerle yol saptırılıp, bu darbe girişiminin engellemesindeki başarıyı örtmeye çalışıyorlar. burda ki bu yazıyı okuyan herkesin bunları bilecek bilgi seviyeleri var.. ama hala bi yerlere suç yüklemeye çalışıyorlar. ASIL ACI OLAN DA O…

Bu siyasi parti kavgası değil, bu memleket meselesi, bu bir VATAN kavgası...

Yolda giden 2 kişi kavga ederken, onları ayırmaya gelen, onlarla hiç alakası olmayan 3. Kişi dayak yiyebiliyor, bıçaklanabiliyor, öldürülebiliyor. Dikkat edin, şuan sadece 2 kişiden bahsediyorum. O hangame de, o olayların sıcaklığında, istenmeyen olaylar elbet yaşanmıştır. Bunların olmasını bende istemiyorum. İstemem de. Ama yok askeri dövmüşler, yok askere tekme atmışlar, yok erin ne suçu varmiş gibi alt yazılarla bu olayı asla ve asla başka bir yerlere yıkamazsınız.

Hala içinizde bu olanlara tiyatro, senaryo diyen varsa onları Allah'a havale ediyorum. İçlerinde gram kadar insanlık olduğunu düşünmüyorum. Eğer benim onlardan alacağım zerre kadar varsa hakım varsa Mahşer günün de onlardan hesap soracağım…

2 kişi ortak şirket kurup işler iyi giderse, ortağın biri kasada ki paraları alıp kaçanlar var. İşler kötü giderse borçları ödememek için ortağını yarı yolda bırakanlar var. Şirketi boş verin. Miras kavgalarında bile kardeş kardeşi öldürüyor.. Zamanın da cemaatle ortaktılar, şimdi onları temizlemeye çalışıyor diye düşünenler. Bunlarla mı kendini avutuyorsunuz. Bunlara mı kulp bulmaya çalışıyorsunuz. Özrü kabahatinden beter derler ya. Yorumlarınız bile seviyesizce, rezilce…

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bu olayi baslatanlara darbeci , fetocu , asker vs gibi isim takmayacagim cunku 3-5 tane egoist gerizekalinin ulkenin butunlugunu bozup "darbe" adi altinda yaptigi ama whatsapp tan grup kurmaktan öteye gidemeyen bir planlama ile karisiklik cikarma girisimidir. Her ne kadar geri puskurtulmus gibi gozuksede aslinda milli irade altinda 20 yasindaki hicbiseyden haberi olmayan vatan evlatlarinin kafasinin kesen bir topluluk , alevi mahallesini basan bir topluluk , eli silahli bir topluluk sokaklara cagirilmistir. Bunun sonunu iyi gorenler elbette vardir ama ben gormuyorum. Keske ama keske hukumet bu fotografi hic vermeseydi
d1c998b561c940f4fe9a5b5ad31d34e4.jpg

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu apaçık bir darbe girişimdir.

Hem de alçakça haince, vatansızca, şerefsizce….

kobra helikopter ile sivil insanların üzerine yaylım ateşi açarak, tankları sivil insanların üstüne sürerek, büyük millet meclisini bombalayarak.. BUNLARA KENDİ GÖZLERİMLE ŞAHİDİM...

boğazı kesilen askerler, ne bilim ışıdçilerin götürdüğü askerler diye haberlerin çoğu asparagas haberler olduğu, hepsi yalan olduğu ortaya çıktı. biraz haberleri takip edince göreceksiniz…

Eğer darbe girişimi başarılı olsaydı, şak şakçı medya, partileri meydanlar da cumhuriyet mitingleri yapıp, slogan atacaklardı.. (milletin anasını bellemesine rağmen) ama başarı olmayınca, bu yalan haberlerle yol saptırılıp, bu darbe girişiminin engellemesindeki başarıyı örtmeye çalışıyorlar. burda ki bu yazıyı okuyan herkesin bunları bilecek bilgi seviyeleri var.. ama hala bi yerlere suç yüklemeye çalışıyorlar. ASIL ACI OLAN DA O…

Bu siyasi parti kavgası değil, bu memleket meselesi, bu bir VATAN kavgası...

Yolda giden 2 kişi kavga ederken, onları ayırmaya gelen, onlarla hiç alakası olmayan 3. Kişi dayak yiyebiliyor, bıçaklanabiliyor, öldürülebiliyor. Dikkat edin, şuan sadece 2 kişiden bahsediyorum. O hangame de, o olayların sıcaklığında, istenmeyen olaylar elbet yaşanmıştır. Bunların olmasını bende istemiyorum. İstemem de. Ama yok askeri dövmüşler, yok askere tekme atmışlar, yok erin ne suçu varmiş gibi alt yazılarla bu olayı asla ve asla başka bir yerlere yıkamazsınız.

Hala içinizde bu olanlara tiyatro, senaryo diyen varsa onları Allah'a havale ediyorum. İçlerinde gram kadar insanlık olduğunu düşünmüyorum. Eğer benim onlardan alacağım zerre kadar varsa hakım varsa Mahşer günün de onlardan hesap soracağım…

2 kişi ortak şirket kurup işler iyi giderse, ortağın biri kasada ki paraları alıp kaçanlar var. İşler kötü giderse borçları ödememek için ortağını yarı yolda bırakanlar var. Şirketi boş verin. Miras kavgalarında bile kardeş kardeşi öldürüyor.. Zamanın da cemaatle ortaktılar, şimdi onları temizlemeye çalışıyor diye düşünenler. Bunlarla mı kendini avutuyorsunuz. Bunlara mı kulp bulmaya çalışıyorsunuz. Özrü kabahatinden beter derler ya. Yorumlarınız bile seviyesizce, rezilce…
Yazdigin senaryoyu feto bile yazamamistir :) kafana hayrolsun. Kendi halkina ates eden sozde darbeci denen vatan hainlerinin bu ulkenin basina gecmesini isteyecek hastalikli bir zihniyete sahip oldugumuzu mu dusunuyorsun?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
................. Yorumlarınız bile seviyesizce, rezilce…

Sevgili kardeşim herkes fikrini açık açık ifade etmekte özgürdür. Sen beyaz dersin ben siyah derim, bir başkası da kalkar kırmızı der. Burada öne çıkan herkesin fikrinin kendine göre doğru olması değil midir? O nedenle herkesin yorumu kendine göre değerlidir, seviyesiz ve rezil değildir. O nedenle "hepimiz" yorumlarımızı yaparken seviyeyi koruyalım. Gerçek olmayan paylaşımlardan uzak duralım.
Cuma akşamı yaşanan kötü olaylara (ister darbe desinler ister tiyatro) asla ve asla destek vermiyorum, onaylamıyorum. Hiç kimse benim vatanım üzerinde kötü oyunlar oynayamaz, askerimi, polisimi vatandaşımı karşı karşıya getiremez. Bunları yapanlar, göz yumanlar, arka çıkanların hepsi de benim gözümde birer vatan hainidir.