darp girişimi ve trafik kazası :(

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oncelıkle gecmıs olsun aracına darp aldım dıyorsun keske adamların arabasına vursaydın en azından polıs gelırdıı tabı bu benım dusuncem

burda sen olsan ne yapardın dıye bır soru yonelse adamı yoldan atardım hıcte affetmezdım tekrar gecmıs olsun

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Büyük geçmiş olsun. Ama durduk yerde önünü neden kestiler acaba diye düşünmeden edemiyorum. Hemde şehiriçinde. Sen doğru olanı yapmışsın kardeşim muhattap olmaya değmez. Tekrar geçmiş olsun. Önemli olan sana bir şey olmaması.

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Canına gelmesin onunla gecmis olsun bende kıbrısta yolda yürürken 4 kişi birden geldiler durduk yere oluyor ara sıra böyle tatsızlıklar.

OKİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bahadır geçmiş olsun, aracın plakasını alabildiysen şikayette bulunsan ?

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uranarak söylüyorum halkımızın çoğunlu ayı ve bu oran gün geçtikce artıyor. Bu tip olaylarda Türkiye de yaşamanın bağzı ayrıcalıklarından biri sen orada insen seni dağıtsalar hiç bir şey olmaz ama sen orada insen hepsini indirsen hukuk sistemi sana bunun hesabını sorar.

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun kardeşim allah büyük kaza bela vermesin yurdumda malesef , insan suretinde görünüp hayvan gibi davranan insanlar mevcut.. çok can sıkıcı bir durum gerçekten geçmiş olsun

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oncelıkle gecmıs olsun aracına darp aldım dıyorsun keske adamların arabasına vursaydın en azından polıs gelırdıı tabı bu benım dusuncem

burda sen olsan ne yapardın dıye bır soru yonelse adamı yoldan atardım hıcte affetmezdım tekrar gecmıs olsun
ilk defa böyle birşey basıma geliyor. olay sırasında zaten ufak bi şok geçirdim. aklıma karakola gitmek geldi ama trafik vardı gideceğim güzergahta. kazadan sonrada birisi aynı şeyi söyledi. arabayı p...lerin üzerine sürseydin falan diye ama o yönlü pek düşünmediğimden aklıma gelmedi.

Bahadır geçmiş olsun, aracın plakasını alabildiysen şikayette bulunsan ?

adamlar arabadan inince direk geri çektim ben arabayı. tamamını göremedim plakanın sadece 34 ile başladığını biliyorum. zaman zaman o bölgeye gittiğimde denk gelirlermi diye bakınıyorum ama şu ana kadar denk gelmediler.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun, böyle durumlarda sakin davranmak lazım, aslında kaçman hata diyecegim ,bir suçun mu var ki kaçıyorsun, dur bekle önünü kesen arabadakilerin derdi neymiş ögrenseydin ? ilk yapılacak plakayı not etmek, çünkü olayın heyecanı ile sonradan plaka almak genelde unutulur.Açma kapını ama kaçmana da gerek yok, hiç bir şey yapamayacagını düşünüyorsan alltan al, gerekirse özür dile (suçlu oldugun için değil, yaralanmaktan,dayak yemekten iyidir) diye düşünüyorum. Belayı savuştur gitsin.Çünkü sen kaçarsan onlar kovalar sonu yok bunun, bir benzin istasyonuna girip kapıları kilitleyip bekle, hem sana yardım edecek insalar vardır, hemde olayı görüntüleyecek kameralar olur.En kötü 155-156 ya telefon açıp plakayı verirsin, yardım istersin.Böylece olay kayıt altınada alınmış olur

Ne diyeyim yaşanmış artık, bu kadarı ile geçmiş olsun