Debriyaj arızası

aegeon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar,
2005 model easytronic vites yeni kasa astra' nın debriyaj setini kaça yaptırabileceğim konusunda bir fikri olan varmı acaba. Benim araçtaki kalkışta titreme sorunun sebebi bu imiş :(

ogretmen82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal baskı ve balata 600 ytl civarında. işçilikte 200 alıyorlar 800. indirimle falan 600 e yaptırırsın sanırım. yan sanayi istersen daha ucuza yaptırırsın

aegeon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler Tansu Ustam,
Yetkili servise götürdüm 1200 YTL fiyat çıkardı, kullanım hatası dedi de 29.000 km deki bir araçta easytronic şanzumanda ne tür bir kullanım hatası olabilir bilgi verebilirmisin.

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
Teşekkürler Tansu Ustam,
Yetkili servise götürdüm 1200 YTL fiyat çıkardı, kullanım hatası dedi de 29.000 km deki bir araçta easytronic şanzumanda ne tür bir kullanım hatası olabilir bilgi verebilirmisin.
aslın da kullanım hatası değil birçok easytronic şanzuman da bu sorun oluyor yetkili servis kullanıcı hatası diyor ama bence değil ,sistem hatası var aslın da

aegeon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler ustam,
bencede öyle çünkü ne olursa olsun aracın kendisi ayarlıyor olması gerekiyor vitesleri yani pedal olsada yarım debriyaj falan kullandık desek hadi neyse. Tekrar teşekkür ederim açıklaman için. Bari içimiz rahatladı eşim benim yüzümden olmuştur ben bidaha kullanmam falan diyodu :)