Debriyaj bilyası yardım..!!!!

cemdigital2003

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.feyzullahcinar.com
arkadaşlar debriyaja tam bastığımda gıcırtılı bir ses geliyor usta bilya bozulmuş değiştirelim dedi baskı balata değişeli 3 ay oldu akılsızlık ettik aldığımız bilyayı takmadık neyse ustalar şanzumanın sökülmesini istemiyorum bir arkadaşım bursada aynı sorunla karşılaşmış şanzuman baskı balata değişir gibi sökülmeden bilya değişmiş hem kolay hem çok kısa sürdü dedi aslı varmı komple sökülmeden değişirmi gurup sökülmüş sadece ben ankaranın ilçesinde oturuyorum opelci yok ama ustam beceriklidir hafta sonu yaptırmayı düşünüyorum bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim özellikle dikkat edilecek bir şey varmı paylaşırsanız iyi olur bu arada bilya önemli bir sorun çıkarırmı..saygılar...

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şanzuman sökülmeden olmaz diye biliyorum ben...
bende değişirken gördüm ben o parçayı... tam şanzumanın içinde ortada bir yerde..

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
debriyaj bilyası baskı balatadan pahalı yolda görsn bu ne diye tekme atarsın ama 170 lira orjinali

cemdigital2003

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.feyzullahcinar.com
ben alman malı yan sanayi aldım 70 tl garantili devamlı parçacım çok sattım sorun çıkarmadı dedi daha değişmedi beklemedeyim ustalar paylaşımda bulunursa ona göre hareket edeceğim saygılar...

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben alman malı yan sanayi aldım 70 tl garantili devamlı parçacım çok sattım sorun çıkarmadı dedi daha değişmedi beklemedeyim ustalar paylaşımda bulunursa ona göre hareket edeceğim saygılar...

alman üretimi ve yan sanayi.. ilginç.. markası nedir acaba parçanın
valla eğer ürün alman malı ise kalitelidir zaten. adamların standartları çok yüksek.