debriyaj serleşmesi

tayfunozkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uzun süre vites değiştirmeden sabit hızla gidildikten sonra debriyaja bastığınızda serleşiyor mu. nedeni ne olabilir. yorumlarınız için tşkler.

yusuff06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdiye kadar hiç bir aracta bu sekilde bir durum ile karsılasmadım.debriyaj bilyasından kaynaklanıyor olabilir..

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uzun yoldan geldiğimde bende de aynı şeyi yaşıyorum ama muhtemelen sol ayak çok oturmaktan hissizleşiyor ondan olduğunu düşünüyorum ben açıkçası.

tayfunozkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başka yorum yapıcak yok mu.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
balatayı değiştir pamuk gibi oluyor

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başka yorum yapıcak yok mu.

yorum yapacak olduktan sonra yorum kolay iş herkesın bı yorumu olur ama benımde cok yorumum olur ama nasıl dogru bır yorum beklersınızkı otomobil "opel corsa" yazıyor bılgılerınızde hadı onu gecelım barı teknık servıs baslıgına konu acarken yazın aracınızın modelı nedır motor numarası nedır ben sımdı neye göre yorum yapayım aracınız debrıyaj sıstemı halatlımı hıdrolıklımı bılemıyorumkı....

_berkay_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında üye no yerine motor kodu yazsa hakkaten çok daha yararlı olur profil kısmında,

yada teknik sorunlar bölümüne başlık açarken belirtilmesi gerekenleri üyelerin maddeler halinde yazması için bir format hazırlanıp konu sabitlenebilir musa usta bunu siizn bildirmeniz daha iyi olur yönetime

Yiğit18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yorum yapacak olduktan sonra yorum kolay iş herkesın bı yorumu olur ama benımde cok yorumum olur ama nasıl dogru bır yorum beklersınızkı otomobil "opel corsa" yazıyor bılgılerınızde hadı onu gecelım barı teknık servıs baslıgına konu acarken yazın aracınızın modelı nedır motor numarası nedır ben sımdı neye göre yorum yapayım aracınız debrıyaj sıstemı halatlımı hıdrolıklımı bılemıyorumkı....

en doğru yorum buydu herhalde :)

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
sanırım arkadaş 2004 corsa kullanıyor 1.3 cdti

Yell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uzun süre vites değiştirmeden sabit hızla gidildikten sonra debriyaja bastığınızda serleşiyor mu. nedeni ne olabilir. yorumlarınız için tşkler.
Büyük ihtimalle debriyaj bilyası