degerlı opelcıler bu araba ıcın yorum ıstıyorumm

gsi.mert

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gls için aşırı bi fıat 16 17 ye cd yada cdx ler var sahibindene bakın

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Çok ucuz bir araba alıp sanayide yatmak da var :).

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gls için biraz yüksek fiyat..

Çok ucuz bir araba alıp sanayide yatmak da var :).
Savaş abi bu tür konuda bu akşam okuduğum 2. mesajın bu, bende bu aralar 6-7-8bin liralık araçlara bakıyorum ve senin tabirinle "çok ucuz" olanlardan bulmaya çalışıyorum. Ama bu mesajları görünce araç işini biraz daha ertelesemmi diyede düşünmeden edemiyorum :D

kurtm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar yrum larınız ıcın cok tesekkur ederım.bugun ıtıbarıyle 2000 model sıyah 2.0cd bır arac aldım.18.500 verdım arabanın km 227 bınde bıraz yuksek ama araba cok hosuma gıttı motor yenı elden gecmıs butun parcaları neredeyse degısmıs.1 ay once brrc sıralı lpg takılmıss.ama arabaya sıyah cok yakısmıss bıde derı koltukları falan gorunce dayanamadım.onun ıcın aldımm.arabada boya yok.ama hıcte solma yok.devamlı boya koruma yapılmıs arabayaa.bakalım ılerleyen gunlerde sorun cıkartırmı bılmıyorumm

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı uğurlı olsun
Kazasız, belasız ve cezasız sürüşler

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
gls için biraz yüksek fiyat..
Savaş abi bu tür konuda bu akşam okuduğum 2. mesajın bu, bende bu aralar 6-7-8bin liralık araçlara bakıyorum ve senin tabirinle "çok ucuz" olanlardan bulmaya çalışıyorum. Ama bu mesajları görünce araç işini biraz daha ertelesemmi diyede düşünmeden edemiyorum :D
Aracın fiyatı ile modeli arasında bir bağlantı olmalıdır. Ben alacağım aracın temiz olduğuna kanaat getirirsem üçe beşe bakmam paraya kıyarım. Şimdiye kadar ona yakın araba alıp sattım, aldığım hiçbir araç başıma dert olmadığı gibi şimdiye kadar sattığım hiçbir aracın yeni sahibi de "lanet olsun senden aldığım araca" demedi. Belki maddi açıdan bir kazancım olmadı ama hiç kimseden de ah almadım, bence asıl önemli olan da budur.

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun foto bekliyoruz.