deneyimli yada bilgi sahibi olanlar yardım etsin lütfen

ismet kıvrak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar forumda dolaşırken o kadar çok opc konsol nagivasyon ekleme başlıklı çalışmalar çıktı ki... ve açıkçası yapılan çalışmalar mükemmel çok beğendim. astra g edition aracım var orjinal opc konsollar bulunmuyor yada çok pahalı ama çalışmayı yapan arkadaşlar araçtaki orjinal konsolu opc konsola çeviriyorlar. anlamadığım nokta yol bilgisayarı olan bölüm ekranını nasıl oluyor da genişletiyorsunuz. neresinden kesip biçiyor, ekleme yapıyorsunuz :D tam olarak bu bilgiye sahip olmak istiyorum ki bir an önce bende nagivasyonlu bir araca sahip olayım. yardım ederseniz sevinirim...

EyüpSultan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla yapan arkadaşlar mükemmel bi iş çıkarıyor hakkaten bu işi profesyonel yapıyorlar ama ben yaptıramazdım konsolu sök tak falan içim el vermez :D hastalık var zaten bende herşeyine karışır yapan adama kafayı yedirirdim :D bu zamana kadar aracıma ne uygulama yaptırdıysam hep başında bekledim gözümün görmediği hiç bişey yaptırmadım yaptıramam :D

ismet kıvrak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu işlemi başkasına bile yaptırabilirim ama ıspartada kim yapar şüpheci :s varmı aramızda ıspartalı arkadaş

snbastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ispartada hayalden ibaret, tecrübeyle sabittir.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bursadaysan opc konsol al gel ben takıyım ışın gorulsun kardesım zor bırsey degıl :)

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla kendi fikrim aracımda var diye söylemiyorum ama orjinal konsoldan sonrası derme çatma gibi oluyor. arabama ki binse orjinalmi diye soruyor evet parça orjinal sadece navi taktım diyorum millet hayran kalıyor. ayrıca bu uygulamayı yapan sayılı kişilerden olduğunu bilmek ayrı bi zevk veriyor.
yapan arkadaşların eline sağlık. ama ben astra kullanmaya başladığım günden beri söylüyorum astraaa dermeee çatmaaa özellik kabul etmez.
tamam biraz pahallı oluyor ama sabret ve biriktir orjinal olsun. orjinal değilse hiç olmasın daha iyi. bunlar tamamen kendi fikrim.

buda benim arabamın içi.
orjinallik deyince size neyi anlatmak istediğim konusunda fikir verir umarım. saygılar...

attachment.php

Ekli dosyalar

• 546793_10151186941043563_829251415_n.jpg
    546793_10151186941043563_829251415_n.jpg
    20.8 KB · Görüntüleme: 113

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bak burada benim çalışmam var, bende zaten nette gördüklerimi uyguladım, tabi birazda kişisel eklemeler yaptım, misal navigasyon şarj aletini aşağı alıp istediğim zaman müzik-film transferi yapıyorum,
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=77924

videoyu bulabilirsem onuda paylaşırım,,,