deri döşeme temizliği...

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba...

aracımın orjinal deri döşemelerinin kirlendiğini farkettim we deri döşeme temizleyicisi aldım.onu uyguladım bekleterek ama 10 senedir hiç temizlememişler galiba bi türlü koltuklar ayılmadı 5-6 kez yaptım ayılır gibi oldu ama sürücü koltuğunun yarısında bastıra bastıra silmekten yoruldum.koltuk temizleyicisinin yanında ek ürün olarak ne kullanabilirim kirleri çıkartmaya yarayacak_?

şimdiden teşekkürler...

spedyy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
badem yağının deri koltuklara uygulandığını görmüştum ekstra parlık veriyor ve ayrıca deriye bakım yapıyor

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kerem geçenlerde ben bi arkadasım öneri ile bir ürün denedim ve gayet güzel bir ürün. ürün her türlü yerde temizlik için kullanılabiliyor. deri, kumaş hatta ben oksitlenmiş olan marka yazımda uyguladım ve pasıda temizledi gayet güzel bir ürün. adını hatırlayınca yazacağım buraya :) adı aklıma gelmiyor bir türlü :D

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
fabrıkada derı koltuklara buharlı utuyle bazen lekelerı temızlıyoruz aklında bulunsun fazla sıvı temez ettırırssen derı özellıgı kaybolur bılgıne

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla arkadaşlar koltuklar simsiyahtı sadece bu seferliğe mahsus kir çöz we deri koltuk kir çıkartıcısını sıktım bulaşık süngerinin yeşil sert kısmıyla owaladım saat 11 den 20:00 a kadar öldüm resmen sonra önce niwea kremle sildim ardından badem yağıyla yağladım bej miş rengi siyah değilmiş :D ama bi koltuğu en az 5 kere sildim anca çıktı :D hiç temizlemeişler galiba

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kerem benim dediğim ürünü sadece sıkıyorsun ve bastırmadan siliyorsun süper bir ürün :) arkadasa mail attım adını öğrenince yazacağım buraya ;) kol dayanan kısımlardaki siyahlıkları falan hiç ugrasmadan çıkardı.

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kerem benim dediğim ürünü sadece sıkıyorsun ve bastırmadan siliyorsun süper bir ürün :) arkadasa mail attım adını öğrenince yazacağım buraya ;) kol dayanan kısımlardaki siyahlıkları falan hiç ugrasmadan çıkardı.

kadeşim hele kol dayanağı owa owa yoruldum :D sonrada mat bi görüntü oldu bastım badem yağını bakalım nolcak

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim kullandıklarım

önden

1) macota deri temizleyici
2)carpex deri koruyucu besleyici süt
4) ön göğüs için sonay kokpit parlatıcı
5) arabanızda krom yerler varsa bende kapı kolları ve ön ızgaraya arka bagaj çitasına kullanıyorum aslında bunu sonradan keşfettim eskiden motorumda kromajları parlatmak için kullandığım rex diye bir parlatıcı vardı arabada da kullanmaya başladım krom yerlerinde :) oda güzel parlatır

genelde ilk arabayı iç dış temizliğe götürür ordan çıkdıkdan sonra yılda bir kez yaparım ama hiç öyle kolay değildir 5-6 saatinizi bu işe ayırıcaksınız

birde derideki damarları çatlakları ne yapsanız kapanmaz onlar artık zamanla yıpranma aşınmadan olan şeyler onun tek çözümü deriyi yenilemekdir..