detay her yerde :)

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: detay her yerde :)

OGOKTAS link' Alıntı:
Eyvallah Hakan'ım

Sabırsızlıkla bekliyor ve koltuğa dökülen vişnesuyu ve nar suyu lekesinin nasıl çıkartılacağını açıklamanı umuyorum  14alkiss

1)Sensei APC konsantre alıp uygun oranlarda seyreltip denerdim ben olsam abi
2)elinde asprin varsa yine sulandırıp ya da önce bi yerde lokal test yapıp deneyeblirsin
3)hanımların kullandığı loc varsa deneyebilirsin abi

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
1)Sensei APC konsantre alıp uygun oranlarda seyreltip denerdim ben olsam abi
2)elinde asprin varsa yine sulandırıp ya da önce bi yerde lokal test yapıp deneyeblirsin
3)hanımların kullandığı loc varsa deneyebilirsin abi

Aspirin evde var, belki hanımın evde olmadığı bir ara deneyebilirim çaktırmadan :)

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Aspirin evde var, belki hanımın evde olmadığı bir ara deneyebilirim çaktırmadan :)

önce küçük bi yerde deneme yap abi renkte solma vs. sıkıntı olacak mı diye en güzel yer koltuğun arkası :D baktın sıkıntı yoksa giriş :D
not: temizlenen yer başta diğer kısımlara göre açık renkli gelebilir ki normaldir çünkü lokal bi temizlik yapacaksın abi

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hakan eline sağlık çok güzel olmuş, paylaşım için +1 teşekkür :)
Forumda temizlik ve detailing denilince ilk sen geliyorsun aklıma tekrar eline sağlık, bu arada koltuk arkasında deneme uyarısı için teşekkürler yoksa bana kalsa direk dalardım :)

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Hakan eline sağlık çok güzel olmuş, paylaşım için +1 teşekkür :)
Forumda temizlik ve detailing denilince ilk sen geliyorsun aklıma tekrar eline sağlık, bu arada koltuk arkasında deneme uyarısı için teşekkürler yoksa bana kalsa direk dalardım :)

estağfurullah abi teşekkür ederim :)
elimden geldiğince öğrenme ve uygulama gayretindeyim ve eleştirilerinize de her zaman açığım birlikte daha iyiye gitmek hedefim :)
yenge yokken bi dene abi çaktırmadan  005hihih

elimde bekleyen bir C4 ve ix35 var ama baya bekleyecekler çünkü Burdur'dalar kendileri  005hihih sömestr da Burdur'da 1 hafta kalıcam ve uçakla gideceğim için ürünleri almayacağım ama kısmetse yazın kirli ve öfkeli bir uygulama sizleri bekliyor olacak

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
estağfurullah abi teşekkür ederim :)
elimden geldiğince öğrenme ve uygulama gayretindeyim ve eleştirilerinize de her zaman açığım birlikte daha iyiye gitmek hedefim :)
yenge yokken bi dene abi çaktırmadan  005hihih

elimde bekleyen bir C4 ve ix35 var ama baya bekleyecekler çünkü Burdur'dalar kendileri  005hihih sömestr da Burdur'da 1 hafta kalıcam ve uçakla gideceğim için ürünleri almayacağım ama kısmetse yazın kirli ve öfkeli bir uygulama sizleri bekliyor olacak

Bende eğer Sonax & Worldcard yine kampanya yaparsa şubat pulunu yatırdıktan sonra Mart gibi yeniden bir boya koruma yaptırmayı planlıyorum, senin eline su dökemezler ama idare edeceğiz artık

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Bende eğer Sonax & Worldcard yine kampanya yaparsa şubat pulunu yatırdıktan sonra Mart gibi yeniden bir boya koruma yaptırmayı planlıyorum, senin eline su dökemezler ama idare edeceğiz artık

estağfurullah abi ne demek yetiştirmeye çalışıyorum kendimi  :-[

eğer istanbul'da buraların ve kampanyanın dışında bir yere yaptırmak istersen haberleşelim abi önerim olur.
birde wax'ın varsa bir gün yıkattıktan sonra wax geçiver abi lakin kış geliyor

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hakan,ellerine sağlık.Halı ve motor temizliğin 10 numara.Tebrik ederim.Paylaşımın için de  thnxx ve +10...

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
estağfurullah abi ne demek yetiştirmeye çalışıyorum kendimi  :-[

eğer istanbul'da buraların ve kampanyanın dışında bir yere yaptırmak istersen haberleşelim abi önerim olur.
birde wax'ın varsa bir gün yıkattıktan sonra wax geçiver abi lakin kış geliyor

Wax yok yaptırırım dersem yalan olur, araç zaten kapalı otoparkta kaldığı için ve az kullanıldığı için Haziran da yapılan boya korumadan sonra 5 defa yıkama ihtiyacı oldu onları da Sonax'ta cilalı yıkattım. Mutlaka Sonax olmak zorunda değil. Yaptıracağım zaman mutlaka konuşuruz