Detaylı İç Temizlik Nasıl Yapılmalıdır ?

GTi.OnuR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
-Detaylı oto içi temizliği yaparken, muhakkak suretle doğru ürünler, doğru yerlerde kullanılmalıdır. Turbopax Araç içi Koltuk Temizleyici aktif oksijen moleküllerine sahip, optik ağartma özelliği olan, etkili bir üründür. Bu ürün kullanım esnasında bazı insanların ellerinde geçici hassasiyete neden olabilir. Bu nedenle, eğer silerek temizlik ve yıkama yapılacaksa eldiven kullanılabilir. Koltuklar kumaşın dokusuna göre silinmelidir.
- Bazı araçların koltuk yüzeyleri hassas yapılı kumaşlardan imal edilmiş olabilir. Bu tür koltuklar silinirken oldukca dikkatli ,yavaş ve fazla ovalama yapılmamalıdır. Kullanılacak olan bu ürün koltuğun görünmeyen bir yerinde test edilmelidir.

- Otomobil Kuaför Ürünleri antibakteriyel özelliklere sahip olmaları halinde yapılan temizliğin yanısıra, Araç içerisini mikrop ve bakterilerden de arındırmılş olurlar. Turbopax İç Bakım Ürünlerinde bu özellik opsiyonel olarak sunulmaktadır.

-Turbopax Genel Temizlik Ürünü iç detay temizlikte özellikle plastik, bakalit vb kısımların temizliği için oldukça ideal bir üründür. Sözkonusu yerlere yapışık olan ve kötü görünüme sebep olan yerleri etkili bir şekilde temizler. Antibakteriyel özelliğede sahip olan bu ürün bazı hassas koltukların temizlenmesindede kullanılabilmektedir.

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu hortlamış gibi olacak ama benim bir sorum var.Taban döşemesinde oluşan kirli tabakayı nasıl temizleyebilirim?Belirgin tozlanma var . Kosla halı ile temizlesem tülerme olayı olur mu?Temizlik sürecini söyleyebilirseniz çok sevinirim.

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tolga abi Ben koltuklar taban halısı dahil heryeri sildim üzerine de halı yıkama makinesi ile de kalan fazla suyu çektim. :)

Sonuç gerçekten hoşuma gitti Herhangi bir sorun yaşamazsın.Ben eski perde parçası kullandım daha az su emdiği için :) :D