Dijital fotoğraf makinesi tavsiyesi

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam dikkat et bu sürün outlet ürünü...
Dış Ambalaj: Açık
İç Ambalaj: Açık
Eksik Ürün Aksesuarları: Kutusu yok
Ürün Kusurları: Deklanşörü arıza yazıyor...

Bimesk garantiden gelen bu ürünleri toplayıp onarıp satıyor... Outlet yazanlar kusurlu Sezon Sonu yazanlar teşhir ürünü... Daha dün bende Nikon P500 alıcaktım, 5 aydır teşhirde herkesin mıncıkladığı makinaymış hemen bıraktım elimden...

Saolasın hocam valla hiç dikkat etmemıstım zaten ben ınternetten vermıyecektım sıparısı gıdıp ordan alcaktım oyle oldugunu goruncede vazgecerdım zaten saol valla

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nikon, kompakt sınıfta DSLR sınıfındaki kadar başarılı değil malesef. Kompakt sınıfta Nikon düşünmeyin. Fuji, Sony ve Canon kompakt sınıfın en başarılı markaları.

Bir de alacağınız kompakt makinelerde mp değerini fazla önemsemeyin. Sensör boyutu büyük, mp değeri düşük makineler tercih edin. Bakılacak tek şey sensör boyutu. Sensör boyutu büyük olsun yeter.

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bimekse gttım kodak m550 serisi bıtmıs zaten fırma kapatıldıgı ıcın ucuza satmıslar adam 50lira etmez dedi karıncalanma cok oluyor dedı 2ust modelını gosterdı onda bile oluyorda karıncalanma sonr vatan computere gittim canon a2200 serisi aldım kılıfı 8gb hafıza kartı falan derken 280-300 e geldı bana günlük çekimler için yeterlımı bu makine

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beklentiye göre değişir tabi ama canon iyidir üzmez...

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam işin ayrıntısına girdikçe girer,istedikçe daha fazlasını istersin..
yarı proflarla uğraşmadan dslr lara geçeyim dersin sonra bu objektif yetmiyor dersin, çok geçmeden tripod edinirsin sonra ışıklandırmaya merak sararsın filtreler şunlar bunlar dedikçe giderde gider o işin sonu yok..
sizin amacınız giriş seviye çok beklentinizin olmadığı anı fotoğrafçılığı yapacağınız ekonomik bir çözüm değil mi? tamam işte satın aldığınız ürün sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır bir iki seneye eskir değiştirirsiniz zaten fiyat konusunda eleştiri getirip sıkmayım almışsınız nasılsa güle güle kullanın ;)