Dijital Vites Göstergeesi by OdakGarage

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha öncede bu ürün forumda konuşulmuştu ama aramızda hiç satın alan oldu mu ? Eğer bilgisi olan varsa ürün hakkında biraz bilgi almak istiyorum. Montaj işlemi felan nasıl ?

[img=600x600]http://www.yerlikuyum.com/yukle/dosyalar/14501.jpg[/img]
(Fotoğraf odakgarage.com resmi sitesinden alınmıştır)

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Dijital Vites Göstergeesi by OdakGarage

Bence gereksiz Sercan tabi sen bilirsin ama önce çift eksoz ve yay derim senin için :)

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende ilk yazınızı görünce çok gereksiz birşey diye yazacaktım ki, "yahu karışma adam beyenmiş sana ne" dedim kendi kendime. Fakat madem arkadaşlar yazmışlar bende fikrimi beyan edeyimki gerçekten gereksiz ve hatta çirkin bir aksesuar bence.

Ama çift egzoz ve ayna altı led öyle mi?  dancee Mis gibi duruyor ikiside. Bu ikinci egzoz işlevsel mi sadece görüntü mü bu arada?

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çift egsoz zaten aklımdaki ilk şey, ama Odak ta Tarık Bey henüz bu araç için çift egzos uygulaması yapmadıklarını söyleyince vazgeçmiştim. Bu arada Tolga Bey size buluşma günü gösterdiğimde aracın egzozu altta, tampondan bağımsız bir şekilde duruyor gibiydi, fakat aracın altına baktığımda tıpkı hetcbeckler gibi tamponda, egzozun olduğu yerde hafif bir kesme mevcut. Yani ikinci egzozu taktırmak istesem ya komple tampon değişecek yada tamponda ezsozu takacakları yeri kesecekler, ki ben buna pek yanaşmam, en azından şimdilik :)

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BiG_BOSS ® link' Alıntı:
katılıyorum
bence de çok fuzuli birşey. fiyatı yanlış hatırlamıyosam 250-300 civarıydı üstelik
Evet 300 TL gözüküyor, ne biliym bende araca bişiler yaptırmak istiyorm, camlara film çektirym o zaman  011zaa

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

markopasa86 link' Alıntı:
Çift egsoz zaten aklımdaki ilk şey, ama Odak ta Tarık Bey henüz bu araç için çift egzos uygulaması yapmadıklarını söyleyince vazgeçmiştim. Bu arada Tolga Bey size buluşma günü gösterdiğimde aracın egzozu altta, tampondan bağımsız bir şekilde duruyor gibiydi, fakat aracın altına baktığımda tıpkı hetcbeckler gibi tamponda, egzozun olduğu yerde hafif bir kesme mevcut. Yani ikinci egzozu taktırmak istesem ya komple tampon değişecek yada tamponda ezsozu takacakları yeri kesecekler, ki ben buna pek yanaşmam, en azından şimdilik :)

Tampon kesmek tabiki düşünülemez kesmeleri gerek Odak ta aynı şekilde yapacak zaten ileride de olur fark etmez :)

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

TOGI link' Alıntı:
Tampon kesmek tabiki düşünülemez kesmeleri gerek Odak ta aynı şekilde yapacak zaten ileride de olur fark etmez :)
O senin gösterdiğin farklı egzozlar vardı, yanılmıyosam iki araçta vardı daha şık duruyor demiştik, onları taktırdığımızda garantiden düşüyormu araç? Çünkü serviste değil farklı biryerde yapıldığını söylemiştin.

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sercan dışarıda yapılan uçlarda muayeneden geçer ama dışarıda ayrıca ses için orta susturucu değişimide yapılıyor.
Muayeneye takılan kısım burası..

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BiG_BOSS ® link' Alıntı:
serviste yaptırıldığında garanti, servisin verdiği garanti oluyor. biz dışarda yaptırdık ve yaptırdığımız yerin de 2 yıl garantisi var zaten. gerçi usta yabancı olmadığı için garanti kağıt üstünde 2 yıl
Sormak istediğim araç garanti kapsamından düşüyormu ? Yalnız egzoz için sormuyorum