Dikkatsizlik Sonucu Sürtme

brkprcn61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,

Apartmanın garajı dar ve aydınlatmasının zayıf olması sebebiyle ne zaman olacak acaba diye beklediğim kaza dün akşam dikkatsizliğim sonucu gerçekleşti. Dar alanda arabanın arkasını kurtaramadım ve kolona sürttüm. Çok olmasa da göçme var. Elimi üzerinde gezdirdiğimde çizikler çok derin değil gibi ama kolonun beyaz boyası baya işlemiş görünüyor. Moralim bozuldu haliyle ama şimdi iyiyim:) Hatta hiç yaptırmasam böyle kullansam mı diye düşünüyorum. Kaskom yapı kredi ve Autoking ten mini hasar hakkım var acnak Autoking için hiç iyi yorumlar okumadım. Şimdi daha da beter yapmalarından korkuyorum. Yorumlarınızı ve başından benzer kazalar geçiren arkadaşlardan yardımlarını rica ederim. Autoking gibi yerlerden memnun kalan oldu mu?
img2012120200080.jpg
img2012120200079.jpg
img2012120200081.jpg

aliceinchains

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Dikkatsizlik Sonucu Sürtme

Geçmiş olsun. Auto King'i ben yıllar önce kullanıp memnun kalmıştım. Son zamanlarda kullanan arkadaşlar mutlaka vardır ve fikirlerini söyleyeceklerdir. Tekrar geçmiş olsun.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun...

Nedendir bilinmez ama hep bu noktalardan sürtüyoruz araçlarımızı. Forumda birçok kişi aynı noktayı sürttü hatta geçenlerde bir arkadaşım da aynı noktadan sürttü ama  yumuşak bir cisim olduğu için hiç zarar vermedi çok şükür..

Gitmeyi düşündüğünüz Autoking ile önce görüşün. Açık açık sorunsuz yapıp yapamayacaklarını sorun. Sonradan hiç başımız ağrımasın deyin...

S

sevko61

Bilgi Girilmemiş

cok gecmıs olsun  :( ALLAH beterınden korusun ama yınede cok uzucu bır durum  :(

Gökalp1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun geçen sene maslak autoking te tırnağım kadar yeri yaptırdım aracı almaya gittiğim gün o yerin çevresinde kılcal çizikler gördüm bune fln olay çıktı tekrar cila attılar ama şöyle söyliyim hiç mi hiç memnun değilim bülent abinin gittiği bir yer var görüntüler inanılmazdı bence ona bir sorun

brkprcn61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İkitelli'dekine bir götüreyim diyorum. Ne işlem yapılacağını sorarım. Ondan sonra karar veririm. Biraz daha küçük ya da belirsiz bir şey olsaydı hiç yaptırmadan kullanacaktım ama bu şekilde göze batıyor maalesef..

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun.

0 hatayla yapılacağına eminim.

B

b_koc

Bilgi Girilmemiş

Geçmiş olsun / bende sifir hatayla yapacaklarinin kanaaitendim

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun Allah beterinden korusun ilk önce orta seviye bir pasta ile o beyaz bölgeye uygulama yapın belki boyaya zarar gelmemiştir eğer boyada zarar yoksa o şekilde kullanırsınız ve araç lokal boyadan kurtulmuş olur.