direksiyon kitlenmiyor

bornovalım

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün bir şey denedim. anahtarı kontaktan çıkardım ve direksiyonu sağa tam tur ve sola tam tur çevirdim fakat direksiyon kitlenmedi. neden acaba. astra f gls kasa

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
kontkta küçük bir sorun vardır ; direksiyonu kilitleyen dil yerine oturmuyordur ya da tamamen bozulmuştur; yolda giderken kilitleneceğini sanmıyorum....

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
dil bozulmuş yada daha önceden zorlama olduysa kırılmıştır.

bornovalım

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir ara kontaktan anahtarı çıkarınca radyo kapanmıyordu(ıgnore on konumunda bakınız car 300 kullanım klavuzu) bende kontak içine yağlayıcı sıktım düzelmişti. fakat bu sorun çıktı şimdi de acaba yağ her yeri iyice yağlayınca kilit ayarını da mı yağladı. bir de acaba fenni muayene de direksiyonun kitlenmemesi sorun yaşatır mı?

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kontak sökülüp dilin durumuna bakılcak belki kırılmıştır o dil kontağı bi oto elektrikçisine söktürün o size kendi anahtarcısını tavsiye eder anahtarcıya gidip gösterin hallederler. Muayene bi sorun çıkacağını sanmıyorum zaten trafikle ilgili bi konu olmadığından sorun çıkmaz.

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
direksiyon tam düz konumda değilse kilitlenmiyor. Gerçi bilmiyorum f kasaya has birşeymi her araba mı öyle ama söyleyeyim dedim belki faydası olur.