Direksiyon kutusu problemi

BeRkay_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar 2 ay önce aldığım opel astra j cosmo aracımda park ederken tam sağda tık tık vurma sesi duydum forumda okudum kalibrasyon ayarı ile düzeliceğini söylediler yaptırdık serviste fakat ses geçer gibi oldu tekrarladı sökülüp akslar fln kontrol edildi çözülmedi dreksiyon kutusu ve pompası sipariş verildi başına gelen çözen varmı çok canımı sıktı bu olay solda sorun yok tam sağ yapınca tık tık yapıo bişey sürtüomuş gibi yarın öürgün bu sesin çoğalmasından korktuğum için direksiyon kutusunu değiştirmeyi kabul ettim fakat aracın sökülmesindende pek yana deilim fikri ve yardımı dokunucak arkadaşların mesajlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler....

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Direksiyon kutusu problemi

Geçmiş olsun! Hiç full donanım bir aracım olmadığı için bu servo direksiyonlardan anlamıyorum. Bizim editionlarda sürekli ses var ondan sıkıntı yok!

İşin şakası bi yana,
Umarım sorununuz hallolur ve gönül rahatlığıyla aracınıza binersiniz.

BeRkay_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

130 kişi bakmış 1 kişi yorumunu yazmış :) araçtaki sorun düzeldi almanyadan dreksiyon kutusu pompası geldi değişimden sonra sıkıntı kalmadı...

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

geçmiş olsun konuyu yeni gördüm. ama size tavsiyem direksiyonu tam  sağa yada tam sola çevirip uzun süre tutmayın.

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt:

Ayni sorun eski aracim Megane 2'de vardi. Hatta kronik problemlerinden biridir. Direksiyon sargisi denen lanet bir olay var. Ondan kaynakliydi. Bu araclarda varmi bilmiyorum ama anlattiginizda direk o aklima geldi. Birebir ayni sorunlardi. Hatta gittikce artik zamanla direksiyonu her cevirisinde cit cit cit etmeye baslamisti. Lanet direksiyon sargisi.