Direksiyon kutusu

goshawk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar.. aracım 1998 astra f..1-2 gün önce fark ettimki.. direksiyon kutusu yağ kaçırmış.. kaçak fazla olmamakla beraber siinirde oldum.. biraz araştırınca..yenisinin 1750 ytl..çıkmasının 250 ytl cıvarında olduğunu öğrendim.. ancak basit bı keçe değiştirilememesi ilginç geldi bana. yaptıran arkadaşlar varmı tecrübelerinin paylaşımı konusunda yardım..

leonss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun kardeşim... yardımcı olmak isterdim ama hiç bilgim yok...

predator

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tam emin degilim ama onların tamiri oluyor.Zamanla keçeler terlemeye başlıyo yag kaçırıyo.Tamiri zannedersem 250 ytl civarıydı.Yine ustalar bi yorum yapar

Umut38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
krameyerin iki ucu paslandığı için contadan(keçe) kaçırıyor. iş sadece keçeyle bitmiyor. krameyeride değişmen lazım arkadaşların dediği gibi 250 ytl ye hepsi halloluyor ama sökme takmayada bi 50 ytl gider.

goshawk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepinize teşekkürler..ya arabayı zor aldık.. 1750 uçuk bı rakam dı 250 de acıtır çinsten şu an için.. 1 lt yağ 5 ytl.. yağı tutmayana kadar.. ( yaza) devam ..

hcalik20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepinize teşekkürler..ya arabayı zor aldık.. 1750 uçuk bı rakam dı 250 de acıtır çinsten şu an için.. 1 lt yağ 5 ytl.. yağı tutmayana kadar.. ( yaza) devam ..

Arkadaşımın astra h var aynı sıkıntı çıkmış. İki yıldır öyle idare ediyor, şırınga ile yağ eklediğini söyledi.

goshawk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hcalik20 ee ne yaparsın günümüzün ve ülkemizin ekonomik koşıulları.. avrupada bu arabalarla çarpışan araba yapıp eylenıyorlar..

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim 2006 astra da da aynı problem var :D arabayı karın altından kurtarır kurtarmaz götüreceğim servise. inşallah garanti kapsar da 2 milyar bayılmaktan kurtuluruz...

ayhan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadasım bende de vectra a var bende benzer bi problem vardı bilinçsizin birine düştüm kendince iyi via sıkıp tamam dedi sonra da onu n yaptığını biri tamir edecem derken sökeelim ve keçe değiştirelim dedi ve takarken benim hidrrolik direksiyon kutusnu kırdı. ve yenisini taktı. ama işin özü şu ki 60-70 ytl civarı tamir takımı keçlerinin hpsini değiştriyorlar. Varsa imkanın onu torna usatası varıdr onlar yapıyor zaten. Ankarada Şaşmazda Tornacı Osman desen bu konuda 1 numaradır.