Direksiyon Simidini Degistirmiyorlar ?

tomreader2010

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arti garantili aracimin direksiyon soyulma problemi ile reise basvurdum kabul etmedi fabrika dediler opel turkiyeyi aradim 2 gun once bugun onlarda ret ettiler bu konuda ne yapabiliim, satarken 3 yil garantili diye sattilar arabayi simdi o firma bize bagli degil diyorlar, arabadan soyudim arkadaslar yardim lutfen

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Direksiyon Simidini Degistirmiyorlar ?

Hocam aynı sorunla karşılaşan başka bir kullanıcımız daha vardı. Malesef onu da reddetmişlerdi değişim konusunda.

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun, bence sıkmayın canınızı. Artı garantiden şuana kadar işlem yaptırabilen görmedim. Resmen kandırıyorlar insanları. Hoş konu opel olunca normal garantide pek işe yaramıyor genelde.

budoka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

servislerin bu tutumundan dolayı garantiyi uzatmayı hiç düşünmedim... ayrıca garanti biter bitmez bakım için aracı sanayiye götürdüm... Hyundai (i30) bu konuda beni hiç ikiletmedi bile... direksiyon ve vites topuzunu rengi hafif soldu diye değiştirdiler... daha doğrusu ben söylemedim bile... servis anlayışı böyle olmalı... opel böyle servis sunsa, piyasayı götürür... ha noldu... sonuçta Hyundai yi sattım...tekrar astra aldım.... tamamen duygusal nedenlerden... hayırlısı bakalım... ama şu bir gerçek opelin servis vaadlerine artık inanmıyorum... sanayideki Mehmet usta daha samimi, dürüst geliyo...  

tomreader2010

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2 kere bakim yaptirdim garantili diye oda bosa gitti hic gozume batmayan soyulmalar onlarin tavrindan dolayi batmaya basladi sirf reistekilere inat opel turkiye vasitasiyla degistirmek istedim ama oda olmadi gozlerine sokamadim opel turkiyede ayni mantiktaymis deri kaplatsam alttaki metal v kisminda sorun olur diye dusunuyorum vallahi arabayi bile satabilirim biz sıkıntisiz binelim diye sifir aldik durum sinir harbi

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

tomreader2010 link' Alıntı:
2 kere bakim yaptirdim garantili diye oda bosa gitti hic gozume batmayan soyulmalar onlarin tavrindan dolayi batmaya basladi sirf reistekilere inat opel turkiye vasitasiyla degistirmek istedim ama oda olmadi gozlerine sokamadim opel turkiyede ayni mantiktaymis deri kaplatsam alttaki metal v kisminda sorun olur diye dusunuyorum vallahi arabayi bile satabilirim biz sıkıntisiz binelim diye sifir aldik durum sinir harbi
Hocam deri kaplama yaptıran arkadaşlar var. Hatta Ankara'da bir yer var bu konu ile ilgili uzman. Özel mesaj ile verebilirim isimlerini isterseniz. 150 TL demişlerdi fiyat olarak. Gerçekten profesyonelce duruyor ama değer mi orası merak konusu. Üzerine biraz daha para koyup çıkmacılardan Sport veya Cosmo direksiyon da temin edilebilir. Hava yastığı vs. sorun olmaz diye söyleniyor. Aracınızdan soğumayınız lütfen :) olabiliyor böyle şeyler.

Umarım en kısa sürede sorun çözüme kavuşur.

ze623

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arti garantili aracimin direksiyon soyulma problemi ile reise basvurdum kabul etmedi fabrika dediler opel turkiyeyi aradim 2 gun once bugun onlarda ret ettiler bu konuda ne yapabiliim, satarken 3 yil garantili diye sattilar arabayi simdi o firma bize bagli degil diyorlar, arabadan soyudim arkadaslar yardim lutfen
siz soyulma için uğraşıyorsunuz ben GTC de direksiyonda airbag izleri belirdiği için kendimi parçaladım, Tarık bey sağolsun garanti için uğraştık resimledik ,4-5 kere Opel Türkiye ile de görüştük.Almanya ya mail atıldı.3 tane sıfır km astra almama rağmen daha önce böyle bişeyle karşılaşmadığımı söylediğim halde ve en son bu tavrınızdan dolayı aracımı satıp kurtulcam dememe ve uzatılmış garantime rağmen sonuç=garanti onaylamadı.sorun olduğunu gördükleri halde bişey yapmadılar.maalesef bu yüzden artık opel almaktan bıktım bende Audi A3 aldım.astraya sempatim var ama gel gör ki servisler ve garanti şartları beni almaktan vazgeçiriyor artık

tomreader2010

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahit hocam noktayi koydunuz sanirim ne yapsamda olmayacak almanya son umuttu

ze623

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben Opel Türkiye ile görüştüğümde Opelsizasla.com forumunu takip edin dedim ve forumu bildiklerinide söylediler.servise bölge temsilcisi geldi aracımı ve direksiyonu görmeden garanti dışı dedi.yani anlayacağınız satana kadar herşey.severek aldığımız araçlarımızdan böylelikle soğuyup satmak zorunda kalıyoruz.ha başka markalarda sorun yok mu?illa ki var ama inanın opelden daha iyi garanti anlayışı var.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Normalde aşınmalar garanti kapsamında değelendirilmez ama birçok kişide yaşanan bu sorun bir üretim hatasını işaret ediyor. Kaldı ki bazı arkadaşlar garantiden değişim işlemi yaptıdırdı. Opelin bu çifte standartı mide bulandırıcı.