direksiyon sürtmesi...derisini değiştirmez olaydım...

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba.Aracım 2001 vectra cdx.Bu direksiyon derisini yeniletenler kervanına bende katıldım.İlk kaplattım airbag le simit arasında bariz ton farkı vardı (airbag siyah,simit gri).Sonra adama söledim 1-2 ton koyu deri ile değiştirdi.Bu işlem için para almayınca dikişleri biraz baştan savma yapmış simetrik değil.

Gelelim sorunuma;

Direksiyonu söküp takarken nasıl becerdiyse mili bi miktar içeri kaçırmış.Şİmdi direksiyon altındaki plastiğe sürtüyor.Bu konuda ne yapabilirim_?Fikri,zikri olan var mı_?

Şimdiden teşekkürler

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen orda yuvarlak bi çember var direksiyonun altında eğer dediğiniz buysa bendede sürtüyo gıcık bi ses çıkartıyor

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet deli etmeye başladı bide tam tur çevirip direksiyonun kendisinin toplanmasına izin werdiğimde çat die takılıyo o plastiğe :(

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun, sana yine servisyolu göründü o zaman , yada bu işten iyi anlayan bir oto elektrikçiye gidip direksiyonu söktürüp yeniden taktırmalısın.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım bıldıgım kadarı ıle bu mıller kaza anında zaar vrmemesı ıcın ıc ıce borular sekınde yapılmıs oluyor egerkı sız sokebılırsenız sokun yada belkı sacma olucak ama dırkesıyonu kendınıze dogru cekın bıraz belkı surtmenın gececegı kadar 1 2 cm yukarı gler

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ve bugün olan oldu istanbuldaydım.salacaktan (kız kulesinin oradan) kadıköye kaçmak için arayoldan gidiyordum rampa oralar hep,sola park etmiş araçlar direksiyonu sola kırdım köşeyi dönmek için direksiyon parçaya takıldı o kadar deli gibi asılmama rağmen direksiyonu toplayıp çeviremedim ve park halindeki araca sürttüm :( aracın ayna çıktı tamponu çizildi.aynayı oturttum yerine.benim sol ön kapıda derin çizik var ve sinyal çatladı.

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecmis olsun kotu olmus :(

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ve bugün olan oldu istanbuldaydım.salacaktan (kız kulesinin oradan) kadıköye kaçmak için arayoldan gidiyordum rampa oralar hep,sola park etmiş araçlar direksiyonu sola kırdım köşeyi dönmek için direksiyon parçaya takıldı o kadar deli gibi asılmama rağmen direksiyonu toplayıp çeviremedim ve park halindeki araca sürttüm :( aracın ayna çıktı tamponu çizildi.aynayı oturttum yerine.benim sol ön kapıda derin çizik var ve sinyal çatladı.

Geçmiş olsun, Allah'dan ucuz atlatmışsın, buna şükret bence, daha kötüsü olabilirdi. :(

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecmis olsun kotu olmus :(
sağolsın kardeşim

Geçmiş olsun, Allah'dan ucuz atlatmışsın, buna şükret bence, daha kötüsü olabilirdi. :(

haklısın abi buna şükrediyorum.ya dönüş yolunda otobanda sollamaya çıktığımda takılsaydı ne olacaktı_? :( sabah babamın ilk işi tamire götürmek olacak sabah kalktığımda uğraşayım dedim ama torsiyon vidayı sökmeye aletim olmayınca kalmıştı.

DJnonstop

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun ucuz atlatmıssın....