Direksiyon yerinden çıkmıyor!

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Berkay boşuna uğraşma, arabanı da her ustaya hırpalattırma. Kadett'inin direksiyonu eski tip ise, ustan da Kadett direksiyonunu sökme tekniğini bilmiyorsa o aracı direksiyonundan tavana assa yerinden çıkaramaz, o nedenle boşuna çektirme, çekiç, balyoz gibi şeyler arama peşinde koşma :). Eski nesil Rekord / Kadett direksiyonlarının göbek vidası söküldükten sonra bir zımba yardımı ile somonun çıktığı yere sıkıca vurulur, direksiyon simidi birkaç milim yukarı doğru çıkar, ondan sonra çekip alınır, gelmezse o zaman çektirmeden faydalanılır, ama mutlaka direksiyon simiti birkaç milim yukarı çıkacak ki yerinden kurtulacak ;).

Son düzenleme:

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
somunu söküldüğü yere lokma koyup üstüne vuruyor bizim usta sonra çekip çıkartıyor.

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Berkay boşuna uğraşma, arabanı da her ustaya hırpalattırma. Kadett'inin direksiyonu eski tip ise, ustan da Kadett direksiyonunu sökme tekniğini bilmiyorsa o aracı direksiyonundan tavana assa yerinden çıkaramaz, o nedenle boşuna çektirme, çekiç, balyoz gibi şeyler arama peşinde koşma :). Eski nesil Rekord / Kadett direksiyonlarının göbek vidası söküldükten sonra bir zımba yardımı ile somonun çıktığı yere sıkıca vurulur, direksiyon simidi birkaç milim yukarı doğru çıkar, ondan sonra çekip alınır, gelmezse o zaman çektirmeden faydalanılır, ama mutlaka direksiyon simiti birkaç milim yukarı çıkacak ki yerinden kurtulacak ;).
Allah razı olsun abi çok sağol çözdüm işi :)
:rakir::rakir::rakir:

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Direksiyonu aldığım abiye mesaj attım,şöyle yazmış ;

küçük boy vd 40 sprey al bir yerden önce somuna sık biraz bekle sonra eline 2 tane çekiç al fazla büyük olmasın.direksiyonun 2 yanından vur ama aynı an da vur yoksa mili frezenin ucundan kırarsın sonra bir de onu aramayalım kardeşim yanlız vuracağın yerlere şamriel parçası gibi bişey dola ya da koy işte orjinale zarar verme vururken.zorluyor ama çıkıyor merak etme
şu aklı veren elemanın IQ seviyesini bi ölçtürmek lazım.çok ilginç sonuçlar çıkabilir:D

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu aklı veren elemanın IQ seviyesini bi ölçtürmek lazım.çok ilginç sonuçlar çıkabilir:D
Aynen abi, yani iki tarafa eşit vurucaz kırılmıcak vs. vs. boş işler :D

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
koçtaştan takım çantası ve çin işi el aleti alan herkes usta vs sanıyor kendini:D

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Savaş abi sağolsun bize cesaret verdi,ustayı Savaş abi ile telefonda görüştürdüm.Sağolsun tarif etti.
Savaş abi buradan birkez daha teşekkür ediyorum. :D
fotoğraf :

Uploaded with ImageShack.us

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Savaş abi sağolsun bize cesaret verdi,ustayı Savaş abi ile telefonda görüştürdüm.Sağolsun tarif etti.
Savaş abi buradan birkez daha teşekkür ediyorum. :D
fotoğraf :

http://imageshack.us/photo/my-images/155/snc00628o.jpg/

Uploaded with ImageShack.us
Güle güle kullan (resim fazla net görünmüyor bol ışıkta bir resim daha çekersen iyi olur).