dış hava sıcaklığı ekranda çıkmadı :S

06_THA_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bugün akşam gelirken radio ekranına bi baktım dış sıcaklık yazmıyor ardından evin önüne gelip park ettim indim bi baktım radyonun ekranı kapanmamış ekran duruyor ama radio kapalı çalmıyor değişik bi durum oldu kapatma açma düğmesine bastım ekran kapandı sonra düzeldimi diye kontağı taktım açtım açıldı kapattım kapandı düzelmiş neden yapmış olabilr böle birşeyi? başına daha önce böyle birşey gelen var mı? 
[img=400x600]http://b1302.hizliresim.com/16/9/jyx8z.jpg[/img]

gkhn6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: dış hava sıcaklığı ekranda çıkmadı :S

Tam olarak aynı gariplik degil ama arada sırada benim aracıminda sadece klima bölgesinin aydınlatması sönüyor yada kadranin içindeki yol bilgisayarı ekranı hic birsey göstermiyor kontagi açıp kapatinca düzeliyor her iki gariplikte kim bilir neden :)

06_THA_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

birde bende arada klimanın derecesiyle oynamadığım hande sanki oynanmış gibi oynanınca gelen ekran geliyor servise bunu söyledim bazen duruma göre içeride klima kanalları kendiliğinden hareket edebilir o sıra geliyordur falan diye ama bana saçma geliyor çünkü hiç bir değişkilik olmuyor ekran gelip gittikten sonra da :s garip ya çok elektronik olmasıda iyi değil açıkcası

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

servis uydurmuş.öyle bişe olamaz.kesinlikle arıza var.radyonuzun değişmesi gerekebilir.ya da yapabiliyorlarsa yazılımına format atılması gerekebilir.kendi kendine bu tarz şeyler yapması arıza oldugunu gösterir.ya da yazılımsal sıkıntı oldugunu.

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benimkinde de bazen radyo ekranında da çalan sanatçı ismi yada radyo kanalı görünmüyor. Bomboş ekran oluyor. Özellikle stop ederken açık kaldıysa ve calistirdigimda açıldığında. Kapatıp açınca düzeliyor.

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

06tha91 link' Alıntı:
birde bende arada klimanın derecesiyle oynamadığım hande sanki oynanmış gibi oynanınca gelen ekran geliyor servise bunu söyledim bazen duruma göre içeride klima kanalları kendiliğinden hareket edebilir o sıra geliyordur falan diye ama bana saçma geliyor çünkü hiç bir değişkilik olmuyor ekran gelip gittikten sonra da :s garip ya çok elektronik olmasıda iyi değil açıkcası

Bu bende de bir iki kere oldu. Sanırım klima ayar düğmesi tık tık kademeli ayarlanırken son ayarlamada iki kademenin ortasında boşlukta kalıyor ve bir süre sonra sarsıntı ile bir tık atıyor ve yerine geliyor o sırada da ekranda elle ayarlanmış gibi ayar ekranı çıkıyor. Hatta o sırada bu ekranın atmasından sonra elinizi derece düğmesine atın hassas bir şekilde çevirin dikkat edin bir boşlukta ortada kaldığını fark edebilirsiniz.

Ekrandaki gariplik ise sanırım elektronik sistemin bir hatası. Bende de geçende buna benzer bir durum oldu. Otoparka girince emniyet kemerini çıkardım ve bir 10 sn kadar emniyet kemeri öterek park ettim. Kontağı kapadım hala kemer uyarısı ötüyor anahtarı çıkardım hala ötüyor. Tekrar motoru çalıştırıp stop ettim ve düzeldi.  Bu da buna benzer bir hata. ևok elektronik olduğu için araçlarrımızda böyle hatalar oluyor çok can sıkıcı düzeye gelmedikçe arada sırada olan bu gibi seyrek hataları kafaya takmamak lazım.

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emniyet kemer uyarısı oterken park sensörü de çalışmıyor.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende bunlar olmadı ama araca hücresel verisi açık olan telefonunuzla biniyorsanız....  Konuşma değil ama akıllı telefonlara ait internet üzerinden kullanılan hizmetlerin aracı etkilediğini düşünüyorum.

Iphone mesela evdeki tv hatta çamaşır makinasını bile bloke ediyor, whatsapp vb kullanımı esnasında Astra nın sinyal sesi kaybolmuştu birkaç kez.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Bende bunlar olmadı ama araca hücresel verisi açık olan telefonunuzla biniyorsanız....  Konuşma değil ama akıllı telefonlara ait internet üzerinden kullanılan hizmetlerin aracı etkilediğini düşünüyorum.

Iphone mesela evdeki tv hatta çamaşır makinasını bile bloke ediyor, whatsapp vb kullanımı esnasında Astra nın sinyal sesi kaybolmuştu birkaç kez.

Artık ne yazıyorduysan whatsapp'ta.

06_THA_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

bende yolda sürekli whatsapp forursquer twitter facebook online sürekli bişiler yapıyorum seyahat sırasında bundan da olabilir :S