Dizel araçlar için dalga kıran !

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Dizel araçlar için dalga kıran !

Bu ses tüm araçlarda var arkadaşlar depoyu fullemek ile alakası da yok depoda belli bir miktar benzin varken ki genelde fullden 1-2 diş aşağıda iken gösterge lokur lokur diye ses geliyor.Bu forumda daha önce konuşuldu bizim araçlar dizel benzin fark etmez depo ikiye bölünmediği için bu sesi yapar denmişti bilmem hatırlayan var mı?
Dalga kıran varsa istenebilir öğrendiğimiz iyi oldu bende birkaç kez bu sesi duydum özellikle park ederken sert fren yapınça culk culk diye ses geliyor. :)
duymadım diyen dikkat etmemiştir. :)

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

tomacco link' Alıntı:
Bu ses tüm araçlarda var arkadaşlar depoyu fullemek ile alakası da yok depoda belli bir miktar benzin varken ki genelde fullden 1-2 diş aşağıda iken gösterge lokur lokur diye ses geliyor.Bu forumda daha önce konuşuldu bizim araçlar dizel benzin fark etmez depo ikiye bölünmediği için bu sesi yapar denmişti bilmem hatırlayan var mı?
Dalga kıran varsa istenebilir öğrendiğimiz iyi oldu bende birkaç kez bu sesi duydum özellikle park ederken sert fren yapınça culk culk diye ses geliyor. :)
duymadım diyen dikkat etmemiştir. :)
tüm araçlarda yok 2010 larda bu ses yok daha sora üretim olanlarda var ama hangi dönemden sonra kaldırıldı bu dalga kıran bilmiyorum ben bu güne kadar hiç duymadım.

efeksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kapı ayarlarını yaptırdım derken?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
tüm araçlarda yok 2010 larda bu ses yok daha sora üretim olanlarda var ama hangi dönemden sonra kaldırıldı bu dalga kıran bilmiyorum ben bu güne kadar hiç duymadım.
katılıyorum ben bazxen özellikle müzik vs sesleri kapatıp aracı dinliyorum
bazen sağ taraftan tıkırtı geldiğini duydum ama bu lokurtu sesini hiç duymadım

Tamkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bizim araçların yakıt depolu monokok bir yapıya sahip değil mi?

Dalgakıranı içine takmak için nasıl bir işlem yapıyorlar acaba ?

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com

Bende merak ettim şimdi,
hazır aracım servisteyken bende istetim bundan.Bu ses bendede var..
2012 model dizel aracım..

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Su anda ses yok olana kadar devam  Dalgakiran takar baska bi seyi. Bozar bunlar onun icin simdilik elletmiyecegim yazin kimbilir daha ne sesler cikicak.

goztepeli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugrakorkmaz link' Alıntı:
Bende merak ettim þimdi,
hazır aracım servisteyken bende istetim bundan.Bu ses bendede var..
2012 model dizel aracım..
simdi servis Ile gorustum bu konu Ile bilgileri yok acik olarak yazarsaniz hangi bayi parca gm in mi gibi bende duyuyorum bu sesi ve hic hoslanmiyorum kurtulma firsati cikti

volkan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende en son servise gittiğimde (ağustos) depo tam dolu iken bidondaki suyun çalkalnması gibi gelen lokurtu sesi var dediğimde dizel araçlarda depoda dalga kıran olmadığı bu sesin olabileceği söylenmişti.Yarım depo sonrası ses kesiliyor ve halen de öyle.Sayın  janjan arkadaşımız parçanın bayi insiyatifindemi sağlandığını yoksa GM in iyileştirmesi olduğuna dair bilgide verebilirse seviniriz.Zira benim iyileştirilmesini istediğim maddelere karşılık servis raporunda normal depo sesi olarak cevaplanmıştı.

janjan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

volkan link' Alıntı:
bende en son servise gittiğimde (ağustos) depo tam dolu iken bidondaki suyun çalkalnması gibi gelen lokurtu sesi var dediğimde dizel araçlarda depoda dalga kıran olmadığı bu sesin olabileceği söylenmişti.Yarım depo sonrası ses kesiliyor ve halen de öyle.Sayın  janjan arkadaşımız parçanın bayi insiyatifindemi sağlandığını yoksa GM in iyileştirmesi olduğuna dair bilgide verebilirse seviniriz.Zira benim iyileştirilmesini istediğim maddelere karşılık servis raporunda normal depo sesi olarak cevaplanmıştı.

Hocam ben raporu görmedim sadece garanti bölümünden parça istendi. Ben arıyorum şuan öğreniyorum. Kavuklar Opel Malatya servisinden istendi ayrıca bilgilendirmek istedim.