dizel corsa d yakıt arızası

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
yakıtı shell nıtro alıyorum.önceden petrol ofisinden alıyordum.fakat ikisinde de yapıyor.acaba oksijen sensöründen dolayı böyle bir arıza verir mi?servis her seferinde kurumlaşma var partikülde sıkıntı var deyip başlarından savıyorlar.çözülecek gibi de durmuyor.bu arızayı 5-6 kişiden daha duydum.bu seride bir sıkıntı var galiba.opel general motordan da muhattap bulamıyorum.lanet ettim opel aldığıma.en sonunda ibreti alem olsun diye opel bayiinin önünde parçalayacam ya da katil olacam.bu kadar sorumsuz bir servis,firma görmedim.arıza aynı fakat her seferide daha çok parça söküyorlar.yakında motoruda indirir bu adiler.ki istanbulda ki aracın motorunu indirmişler.güler misin ağlar msın.biir daha opel mi aslaaaaaa.tavsiyem sizde bir an önce kurtulun...sinirden bilgisayarı kıracammmm.

kurumdan olduğu kesinse dpf ve egr temizleyiciler var onlardan alıp kulanabilirsiniz düzenli olarakta enjektör temizleyici kullanın sorunun düzeldiğini göreceksiniz fakat dediğim gibi sorun kurumdansa çözülmeyecek sorun yoktur