Dizel egzos

ugur35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dizel 90 hp olan aracima hangi egzosu taksam ses alabilirim..kesin cozum istiyorum..kat iptali falan lazimmidir? Fiyat önemli değildir

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
irmscher spor egzos var bende hic fark etmiyor daha dogrusu sadece görüntü olarak güzel dizel araclarda benzinliler gibi degil ses alamazzin alirsin desem yalan söylemis olurum ama güzel görünsün dersen o baska o zamanda arabana uygun bir uc bul kaynattir egzoscunun birine daha uygun inan ses icin döktügün paraya yazik olur benim arabam 1.9 cdti 150 hp...

Son düzenleme:

BabyFaceM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
img217.imageshack.us
bnm aracımda magnez egsoz wardı kat iptali wardı ve kattan itibaren 57 lik düz boru wardı ve ses alıyodum..cok benzınlı gbı degıl ama ufakta olsa tatmın edıodu..

TuorAncalime

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bundan 2 eski arabam Ford Fiesta Tdci. Deneme yanılma yöntemiyle Sanayi tipi bi son susturucuyla amerikanlar gibi ses yakalamıştım. Çok ta iyiydi ama magirus style bi seste yakalanabilir pek belli olmuyo bu iş... Tavsiyem Opc Line son susturucu yada Irmscher(remus üretimidir) son susturucu olur. Bunlardan da ses alamazsın malesef. Özgün(ELR) Irmscher kullanıyo mesela

ugur35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende kendı aracıma değil yakın arkadsım illa takcam dedi..fiesta st 90 dizel..çuflamadan once de bı ses alaım sora çuflatayım dıe ılla takcam dıyo..

ugur35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hks takayım dıodu bu sti evolara takılan tıplerdekınden...ses alırmı bılmıorm ama kaynamış su gıbı ses cıkartacagı kesın