dizel kango alayı düşünüyorum ne derseniz..!!!

serdaraslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben daha yeni sattım 110 bindeki kangoo mu.tam bir ticari araç.tamiz kullanırsan 100 bine kadar sorunsuz gider.yakıtıda fena değil.900 km yapıyor.şehir içinde.yol tutuşu çok berbat.spor kullanılmaz.abs yok.
lastikler ticari ince lastik.frenler vasat.aksesuar yok.basit bir ticari araç.
yük taşımaya birebir.ben combo aldım.bambaşka bi dünya yani arada dağlar var.

cemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selçuk kardeş işte kango kullanıyorum benım kendimde combo var combo en iyisi derim kango veya doblo yada connect tavsiye etmem doblolar 100000 sonra kesin motor gidiyomuş connect ler çok yakıyo kangolar güvenilir değil sen en iyisi combo al hem rahat hem az yakıyo hem güvenilir araba.

şehir efsanesidir o 100000 de motor bitmesi comboda aynı motoru kullanıyor kuzenin şirkette combo ve doblo var ikiside 150k km yaptış durumda motorlar gayet iyi bakımları düzenli yapıldıktan ve düzgün kullanıldıktan sonra hani dersen combo yürüyen olarak doblodan sağlam eyvallah derim

cumartesi tanotodaydık başka bir kuzene araba almak için transit connect ve fiesta sorduk kuzenin komuşusu çalışıyordu orada 1.8 connectler 20 kuruştan aşağı yakmaz dedi siz fiestaya bakın dedi ki bunu diyen adam ford satıcısı.

bence combo iyi bir tercih olur caddy güzel ama büyük motor ve eski teknoloji ve lüzümsuz pahalı tabiki bu benim görüşüm.

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
yAKıt ekonomisini ve parça ucuzluğunu düşünorsan güzel bir tercih... ama yenileri çıkıyor işin acele değilse biraz bekle derim.. Sakın connet alma neden mi? arkası kamyondan bozma bir süspansiyona sahip bel fıtığı dahi olabilirsin hoplayıp zıplarken ve yakıtı kendi kazanmış kadar çok harcar haberin olsun

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
parçası bol ve pahalı deil!yakıt tüketimi gayet ii!65 hpliğin performansı gayet başarılı!bide 80 hp lik varr!onu hiç kullanmadım ama 65 hp tatmin edicii!sağlamda bi arabbaa bence iidir yanii!tabi kötü yanlarda varr!konforuu pek ii deil birde virajlarda gayet zayıff!bence yinede alınabilecek bi araçç!ama performans aramıyosan combo 1.3 cdti al!hem daha konforlu virajlardada daha etkilii!

combodan daha performanslı olacağını sanmıyorum be abi

reallaz61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok uzun süre doblo ve kango kullandım. Al birini vur öbürüne, arkadaşımda connect var tamam iş için ideal ama yakıta gelince hiç kıtlık görmemiş gibi içiyo resmen. İş görme açısından connect, görüntü ve kullanış açısından combo diyorum bende.

HAGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiorino çıktı şimdi acaba nasıl bi araç fiyat olarak çok iiymiş galiba 21000 e dizelini veriyolar. bu arada konuyu acan arkadas banlanmıs :)

esfan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Para durumun iyi ise caddy bundan şaşma.onu alamazsan combo

Bahadır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar konuyu açan arkadaşın siteye girmesi yasaklandığı için yorum yaparak zamanınızı bence boşa harcamayın

volkan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kango Alacaksan Turbo Su Olani Al Sonra Pişman Olursun Ama Tavsiyem Combo Nede Olsa Ismi Var ( Opel )