Doğu Anadolu Bölgesi'nde buluşma...

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Doğu Anadolu Bölgesi'nde buluşma...

benim astram var sattık dedik gecen satamadık ki alak astra j neyse allahtan sende var astra j de senle katılyoz.valla bana uyar elazığ tam orta nokta olur aslında abdullah abi 265 km gelcek bizde 265 km uyar abi ok dir ender abiyle metin abide ev sahipliği yapsınlar o zaman ok

omergokbulak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yerlikuyum.com

benim muş u istememin tek sebebbi çevre illere eşit uzaklıkta olmasydı. Ama elazığda mantıklı...

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

Ender abi ve metin abide katılırlar herhalde biz muştan abdullah beyde erzincandan gelcek ender abiyle metin abiye çok uzak ama sıfır km :) olsun

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar daha yeni konuyu gördüm. gerci yeni açılmış ama hemen 4 sayfa olmuş. Sanki katılımcıları da dikkate alırsak ortak nokta Elazıg gibi olmuyor mu gercekten 005hihih. hocam şöyle keban göl kenarında balık yedirsek size. veya harputta kavurma da olur. Malatyadan da gelen olur diye düşünüyorum

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

by-Abdullah link' Alıntı:
anaaa ;D ;D ;D sızde astra j yokmu şakamı yoksa
abdullah abi ömerde var ömer aldı ben alamadım daha aracı gecen sattım dedik forumda görmüşsünüzdür adam vazgecti sonra yoksa bende 1 haftadır astra j li olcaktım ama olcam merak etme şimdilik arkadaşla idare ediyoz :)

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

dinojasie link' Alıntı:
Arkadaşlar daha yeni konuyu gördüm. gerci yeni açılmış ama hemen 4 sayfa olmuş. Sanki katılımcıları da dikkate alırsak ortak nokta Elazıg gibi olmuyor mu gercekten 005hihih. hocam şöyle keban göl kenarında balık yedirsek size. veya harputta kavurma da olur. Malatyadan da gelen olur diye düşünüyorum
tamam abi elazığ uyar muştan biz gelmeye razıyız elazığa

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben ev sahipligi yapmaya hazırım buyrun gelim valla. Ender de sıcak bakacaktır diye düşünüyorum. Malatyadan kimler vardı acaba

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

araban ne senın model marka hemen satayım ben ayıpsın...
2001 model opel astra abi onu buluşunca konusuruz konu dağılmasın metin abi elazığda ev sahibi olmaya tamam dedi ender abi de gelir bence şu an 4 aracız metin abinin dediği gibi malatyadan da katılım sağlanabilir

omergokbulak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yerlikuyum.com

Metin Bey Malatya dan kimler var?

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

gerekırse senın için takas bıle ederım senın canın saolsun yaaa.. araba dedıgın nedırki,,bu kadar dost varken :) :)
aynen abi para pul hikaye önemli olan inan benim için de dostluk ve beraberlik