Dogum günü

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hediye konusunda bir resmi puzzle yapan yerler var öyle değişik birşey olabilir ben en son bi kazak aldım hoş kitap aldım birde arabasına winnie the pooh pelus oyuncak almıstım :D

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kusura bakma diyerek parti falan yo kdemiştim baş başa dolaştım akşama kadar akşam oldu yemek yemeye gidecektik herzaman gittiğimiz bi mekana arkadaşlarımızında haberi vardı oraya gelmişlerdi daha önceden ortamı hazırladılar bi gittik kalabalık bi ortam ve doğum gününü tüm sevdiklerimizle beraber kutlamıştık çok memnun olmuştu böyle bişey yapabilirsin ;) bende swatch dan saat almıştım :D

bu arada bizimde tanışma yıl dönümümüz ama o kızla değil o bitti ben askerdeyken şimdi ben ne alcam saat istiyo ama ben saat almak istemiyorum saat kendisi almak istiyo benden istemiyoda :D bende fikir alaym bari :D

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kusura bakma diyerek parti falan yo kdemiştim baş başa dolaştım akşama kadar akşam oldu yemek yemeye gidecektik herzaman gittiğimiz bi mekana arkadaşlarımızında haberi vardı oraya gelmişlerdi daha önceden ortamı hazırladılar bi gittik kalabalık bi ortam ve doğum gününü tüm sevdiklerimizle beraber kutlamıştık çok memnun olmuştu böyle bişey yapabilirsin ;) bende swatch dan saat almıştım :D

bu arada bizimde tanışma yıl dönümümüz ama o kızla değil o bitti ben askerdeyken şimdi ben ne alcam saat istiyo ama ben saat almak istemiyorum saat kendisi almak istiyo benden istemiyoda :D bende fikir alaym bari :D

ben olayı hallettım ve o kadar cok sevdıkı sende hıc dusunme dev bır oyuncak al derim

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oyuncak gibi bişi almak istemiyorum ilginç hoşuna gitcek bişey almak istiyorum aralık 13 tanışma yıldönümümüz aralık 12 benm kuzenimin onunda çok samimi arkadaşının nişanı biraraya gelcez ailecek :D yani benm kuzenimin kız arkadaşının çok samimi arkadaşı o gün beraber olamicaz ama en azından o gün süpriz yapayım diyorum :)