dunlop sp9000 nasıl bilirsiniz???

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fuarda eibach prokit astra hb cdti için yay aldım fiyat olarak 350tl.konfor olarak mutsuz olan yoktur heralde.gelelim asıl soruya.

225 45 17 ebatlarında dunlop sport9000 aldım.lastik hakkında hiç bilgisi olan var mı acaba.nexen n7000 için 550tl fiyat aldım ama markaya güvenemediğim için dunlop'ların takımını 980 tl karşılığında aldım.fren performansı, yol tutuşu, ıslak kuru performansı hakkında bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen.aracıma henüz takmadım değiştirme imkanım olabilir...

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lastikler hakkında çok bi fikrim olmasada dunlop bilinen bi marka çok kötü olucağını sanmıyorum.senden ricam aldığın yaylar hakkında biraz bilgi verirmisin yayların ürün kodu nedir?kutu üzerinde yazar E10-65-013-02-22 şeklinde veya E10-65-013-01-22.fuardan hangi firmadan aldın?fiyat nasıldı?peşinmi taksitlemi?ve performansı nasıl konfor, düşürme ve sürüş?
biraz fazla soru oldu ama bende alıcam yakında yay bu yüzden yardımını almak istedim.

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
E10-65-013-01-22nakit ödeme yaptım.dp tuning standından aldım.arabaya daha takmadım servisten çıkmasını bekliyorum çıktığı zaman takacağım.herhalde 2haftaya çıkmış olur gibi.zaten çıkınca yay ve lastik değişimiyle biraz daha fazla fotoğraf çektireceğim.o zaman daha detaylı bilgi verebilirim ama sanmıyorum kötü olacağını...

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aldığın yaylar eibach kataloğunda benzinli modeller için satılan yaylar yani ürün kodu bu şekilde bizde dp-tuningle irtibat kurduk hatta bi başlık bile açmıştık toplum alım için cdti motorlar için olan yaylar mayıs sonu gibi geliceği söylenmişti bize onu bekliyoruz.umarım yayların sorın çıkartmaz aracında.bu arada yayların fiyatını, peşinmi taksitlimi diye pm atarsan bizde fikir sahibi oluruz alırken.

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arslan takmadıysan eğer değiştir yayları.. cdti lar için farklı.. %100 olmuyor benzinli yayları bize..

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında bu konu biraz karışık. Taktırıp sorun yaşamayanlar var ama sağlıklı değil. İleride amortisör sorunu çekersin. Dizel benzinli arasında kilo farkı var.