Düşük Hızda Gazdan ayağı çekince silkelenme

cruel77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu sorunu hala çözen yok dimi lakin benimki hala çözülmedi en son motor beynine format atıldı oda düzeltildi soun hala aynı.Resmen trafiğe girmek istedimiyorum özellikle birinci viteste giderken ayağımı gazdan çekince (ne kadar yavaş çekersem çekeyim) araç silkeleniyor ileri geri.çok can sıkıcı bir durum alışılacak bir şey değil.Bu arada dediğim gibi aracım 1.3cdti easytronic corsa (2006 model)

babacanmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu sorunu hala çözen yok dimi lakin benimki hala çözülmedi en son motor beynine format atıldı oda düzeltildi soun hala aynı.Resmen trafiğe girmek istedimiyorum özellikle birinci viteste giderken ayağımı gazdan çekince (ne kadar yavaş çekersem çekeyim) araç silkeleniyor ileri geri.çok can sıkıcı bir durum alışılacak bir şey değil.Bu arada dediğim gibi aracım 1.3cdti easytronic corsa (2006 model)

Dostum bu sorun bende de var ama senin ki kadar değil...az da olsa silkelenme oluyor bende...ama 10.000 bakımı geldi de geçiyorda...muhtemel olarak bakımları yaptırınca düzelir diye ümid ediyorum...

zaferkrk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar beyler. Bende yaklaşık 4-5 aylık Opel Astra 2007 model kullanıcısıyım. 1.3 cdti dizel otomatik var.

Aynı sorun benim aracımda da mevcut. Motor kulağı olabilir denildi ama dün değiştirdik ön kulağı. Sorun yine devam ediyor.

Forumda bu sorunla karşılaşan çok arkadaş var gibi. Sanırım çözümünü bulana kadar kovalayacağız

CyRaWarrior

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim astra g aracimda düşük hızlarda bu sorun cok belirgindi, şanzıman kulağı degisince düzeldi. ancak yüksek hızlarda hala devam ediyor. motor kulaklarından da supheleniyorum, onları da bi degistirip göreceğim inşallah.