Easytronic Aracıma LPG ye ne dersiniz ????

sararmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Easytronic Aracıma LPG taktırmalımıyım ????

Arkadaşlar malum benzin pahalılığı yüzünden çok sevdiğm arabamı kullanamaz oldum..Herkez gibi lpg düşünmeye başlamıştım ki kafamı çok bulandırdılar..Aracım easytronic olduğu için bazı lpg yapan yerler pek belli etmeselerde easytronic arabalarda problem çıkabildiğini ima ettiler...Sanırım her lpg taktıran arkadaşlar bilir, sistem alışana kadar stop etme, rölanti düzensizliği, tekleme gibi sorunlar olabiliyor ve bu easytronic araçların katili olabilirmiş...Bana da söylenenler inandırıcı geldi ve sizlere sormadan cesaret edmedim...Çünkü ekonomi yapayım derken lpg + olası easytronic şanzıman arızası dedi mi yaklaşık 3000 ytl civarında masraf çıkacak gibi görünüyor..Sizce ne yapmalıyım, easytronic aracına lpg taktıran var mı, ya da bu konuda bilgisi olan ??? Olumlu - olumsuz çoğunluğun fikrine göre hareket edeceğim..

Son düzenleme:

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
şanzumana bir sorunu olmaz otomatik vitese oluyorsa yarı otomatik vitese de olur şanzuman da soru yaratacağını sanmıyorum çünki sizin aracın ecu bilgileri lpg beynine aktarılıyor fark eden bişey olacağını sanmıyorum bence oluırr