Easytronic araçlara yeni versiyon atma diye bir şey var mı ???

sararmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, eminim forumda birçok arkadaş easytronic opel kullanıyordur..Merak ettiğim acaba easytronik şanzıman için güncel versiyon diye bir şey var ve yüklenebiliyor mu??Aracım 2004 model ve vites geçişlerini belki böyle iyileştirebiliyorlardır diye düşünüyorum..

Bu arada geçen hafta kıbrısa gittim ve gerçek otomatik(tork konvertorlu) şanzıman araba kullandım..Easytronik işi çok yalan bir sistem, vites geçişleri berbat, hep öne yığılma oluyor, geri kaçıyor, sarsıntılı...İnanın rent a car arabası bile olmasına rağmen gerçek otomatik şanzımanın vites geçişleri mükemmel, hızlanmada yığılmadan eser yok, kavraması harika, hiç geriye kaçırmıyor vs......

Son düzenleme:

eraynaim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.istanbulcv.com
Bilgisi olan olumlu cevap verir inşallah bende Easytronik kullanıyorum çünkü

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazılımda belki hangi devir aralığında vites değişeceği atılabilir bilmiyorum tam olarak ancak Kıbrıs ta kullandığınız aracın sanrım vites kutusu zincirli tip ismini unuttum şanzımanın ama çok iyi bir şanzıman büyük ihtimalle o yüzden size esaytronik kötü gelmiştir...Şanzımanın ismini unuttum kusura bakmayın...

brqcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bildigim kadarıyla opel böle bişey yaptı easytronic araclar için.benim bi arkadasımda var.2005 astra enjoy easytronic.onu servise cagırdılar güncelleme yaptılar.opel yetkili servislerine sorarsanız bunu yapan bulabilirsiniz.bariz olarak degisiklik oldu güncelleme yapılan aracta.eskiden cok sarsılıyordu vites gecislerinde.suan normale döndü.kullanıcı cok memnun.bildiklerim bunlar

KuTLuHaN06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı sorun bendede vıtes gecıslerı neredeyse 3-4 bın arası bu hem benzını fazla yakmasınıa neden oluor hemde araba bı garıp gecıor wıteslere sankı kufur edıor bana yıglıo mıgılıo bole tak dıe atıor bı garıp Easytronik vites ama manuel kullanımda bı problemım yok

sararmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Servise gitmek gerek anlaşıldı, umarım yeni versiyonla biraz iyileştirme olur...Buradan easytronic alacak arkadaşlara uyarım, mutlaka deneyerek alsınlar, yakıt ekonomisi eyvallah ama böyle de vites geçmezki, resmen biraz hızlı kalktığımda arabadaki herkez her vites değişiminde öne gidip geliyor, corsasıda böyle, merivasıda böyle.......

sararmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tam otomatik şanzımanın gözünü seveyim..

sararmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Resmen acemi sürücü gibi vites değiştiriyor, bazen bir üst vitese geç atıp arabayı bağırtıyor, veya ani yavaşlayıp, tekrar tatlı gaz verdiğimde, acemi gibi vites küçültüyor, çok traş sistem yaa...