Easytronik'i Nasıl Bilirsiniz?

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar,

Bir yakınım sıfır araç düşünüyor. Aklında astra sedan var ama easytronik vites hakkında bilgisiz, kafası soru işaretlerile dolu... Ben bilmem, arkadaşlar bilir dedim:) Alırsa sorun yaşar mı?

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu soruya burada net cevap alamazsın arkadasım.ben ıyı derım ahmet kotu der aysemuthıs der alı ıdare eder der.ben yınede soyleyeyım gozunu kapat ve al

Realist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim komşunun Astrada var ben çok beğeniyorum gayet güzel istediğinde otomatik istediğinde yarımda olsa düz:)

savas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
düz-eastronik-tam otomatik arasından sadece tam otomatiği seçerim.seçim kırıterlerim konfordan yana olduğundan dolayı.fakat eastronik pek söylenildiği gibi arıza çıkaran bir sistem değil.doğru kullanıldığında sorun çıkartmayacağı gibi son çıkanlarda hatalar düzeltilmiş kanısındayım.

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim komşunun Astrada var ben çok beğeniyorum gayet güzel istediğinde otomatik istediğinde yarımda olsa düz:)
easytronic bence manuel araç kullanmayı sevene güzel benim easytronicte en sevmediğim şey arabanın vites geçişlerinde zaman kaybetmesi 0-100 yaptığımda araç 50 de 2 ye 90 da 3 alıyo 2 vites değişmiş oluyo ve 2 vites değişim en az 1 sn ye kayıp,onun dışında bence keyifli ara gazı fln çekmesi,tek - si geçişlerde yaşanan zaman kaybı.benim arkadaşımda var 2008 i cosmo araç 74 binde ve şanzımda hayla sağlam arıza fln vermez yani

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar,

Bir yakınım sıfır araç düşünüyor. Aklında astra sedan var ama easytronik vites hakkında bilgisiz, kafası soru işaretlerile dolu... Ben bilmem, arkadaşlar bilir dedim:) Alırsa sorun yaşar mı?

ben memnunum...no problem
korkusu neden acaba???

blucerchiati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
düzgün kullanımda sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum:) arkadaşın eğer vites geçişlerini hissetmek istiyosa yani otomatiğin rahatlığıyla manuelin keyfi birleşimini istiyosa hiç düşünmesin:)arıza konusu ise tamamen şansla alakalı:)hor kullanılmazsa niye sıkıntı çıkarsın hele bide git gide arızaları giderildi artık oturdu sistemi:rolleyes: