Edition arka kolon balans sorunu

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba bugün uzun zamandır planladığın arka kapılara kolon montajını yaptırdım. Sonuçtan memnunum ama menüde kolonları sağ sol ayarı yapabiliyorum ancak ön arka ayarı için bir ayar seçeneği yok. Bu sorunun çözümü ile ilgili bilgisi olan varmı?

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Edition arka kolon balans sorunu

OGOKTAS link' Alıntı:
Merhaba bugün uzun zamandır planladığın arka kapılara kolon montajını yaptırdım. Sonuçtan memnunum ama menüde kolonları sağ sol ayarı yapabiliyorum ancak ön arka ayarı için bir ayar seçeneği yok. Bu sorunun çözümü ile ilgili bilgisi olan varmı?
ozdemır senın yaptığın iş mı şimdı hanı resımler nerde sana işin sırrını soyleyecektım ama yok sana yardım mardım  evill2

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CALİBRA BG link' Alıntı:
ozdemır senın yaptığın iş mı şimdı hanı resımler nerde sana işin sırrını soyleyecektım ama yok sana yardım mardım  

Sinan resimleri çektim merak etme  :) suan telden yazıyorum kurcalarken olmayınca kafama takıldı hemen sorayım dedim. Bilgisayarı açar açmaz resimleri yüklerim. JBL 16cm kolon taktık 150tl verdim. ֖nde otururken çok fark yok gibi ama arkaya oturunca çok beğendim.

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozdemır bızım sıtede bı arkadaş vardı daha once ama ısmnı şimdı hatırlayamadım oda arka tarafa hoparlör takınca servıse gıdıp teybe yazılım attırdım demıştı ve on arka fader ayarı yapıyordu hatta bır kişi daha vardı şimdı ısımlerı gelmiyor aklıma bıde odak la goruş akalım ne dıyecekler jbl lerı coksıyol aldın dımı kac wattlık aldın

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Abi yok öyle bir durum ne yazık ki. 3 servisle ayrı ayrı görüştüm. 2 sine bizzat gittim fader ayarı sonradan açılamıyor. Bende aynı durumdayım ne yazık ki. Ama sürekli ayarlanan veya kapatılan bişey olmadığı için eksikliğini hissetmedim. Olsa güzel olurdu.

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kenangokhan link' Alıntı:
Hayır olsun Özdemir abi ne tarz bir ürün kullandın bilgi verir misin, eğer aşağıdaki gibi ise twitter leri ne yaptın.

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/jbl-gto6508c-component-16cm-mid-takimi-hoparlor-100221129

o ürün amfisiz çalışmaz,normal hoparlör takılmıştır,montaj fotolarını bekliyoruz

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Ozdemir cd300 teyplerde ön-arka kolon ayari yapilmiyor.  002tuhaff
Bosver hepsi birden calsin.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CALİBRA BG link' Alıntı:
ozdemır bızım sıtede bı arkadaş vardı daha once ama ısmnı şimdı hatırlayamadım oda arka tarafa hoparlör takınca servıse gıdıp teybe yazılım attırdım demıştı ve on arka fader ayarı yapıyordu hatta bır kişi daha vardı şimdı ısımlerı gelmiyor aklıma bıde odak la goruş akalım ne dıyecekler jbl lerı coksıyol aldın dımı kac wattlık aldın

Sinan Bende oyle dusunuyorum. Odak'a 1-2 ay icinde pasta cila ve boya koruma icin gidecegim eger mumkunse ozaman yaptiririm. Suan kac watt oldugunu hatirlamiyorum ama kolonun uzerinde tweter var. Montaji yapan arkadas bana hem tweterli hemde twetersiz dinleti. Ben aracta gumbur gumbur ses sevmiyyorum tiz sesler seviyorum. Arkadas ayarlari yaptiginda ben arka koltuga oturdm ve duydugum sesi sevdim.Daha onceden forumda okkumustum ve montaji yapan arkadas tweterli kolonlarin arka panzota takildigini soyledi ama panzotta kesinlikle kolon dusunmuyorum. Montaji yaparken kasnak kullandi. Laptopun sarji is yerinde kalmis artik resimler pazartesiye kaldi. İst. Geldiginde bir incelersin.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Jlozde link' Alıntı:
Abi yok öyle bir durum ne yazık ki. 3 servisle ayrı ayrı görüştüm. 2 sine bizzat gittim fader ayarı sonradan açılamıyor. Bende aynı durumdayım ne yazık ki. Ama sürekli ayarlanan veya kapatılan bişey olmadığı için eksikliğini hissetmedim. Olsa güzel olurdu.

Hayirlisi bende eksikligini hisstemedim. Duydugum sesten son derece memnunum dedigin gibi ayarlansa iyi olurdu 1-2 aya Odak a godecegim varsa isin bir sirri ve cozersek mutlaka bilgi veririm