Edition için stop karartma uygulaması

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Edition için stop karartma uygulaması

niko22 link' Alıntı:
Hızlı cevap için  thnxx
Bende mi yaptırsam ne yapsam 023hm İftara kadar canım sıkılıyor birşeylerle uğraşmak lazım iş çıkışı.

Valla insan yaptırınca bugüne kadar niye bekledim diye kendine kızıyor abi, o derece. (:)

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

en son fotoğraftaki arka alt  sis nasıl yanıyor beyler

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Alt sis derken kedi gözündeki ledler mi?

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet arkadaki kedigözü dediğiniz yer sanırım oda arka sis sayılır far açtığım yerde kurcaladım ama yakamadım ortadaki yuvarlak düğme değil sanırım basınca stoplar yanıyor

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Orhan UYAN link' Alıntı:
evet arkadaki kedigözü dediğiniz yer sanırım oda arka sis sayılır far açtığım yerde kurcaladım ama yakamadım ortadaki yuvarlak düğme değil sanırım basınca stoplar yanıyor

O kısımları arkadaşlarımız söküp içine bir veya iki şerit led takıyorlar ve genelde plakaya bağlıyorlar. Böylece farlar yanınca onlar da yanmış oluyor. Tabii frene hatta sinyallere bağlayan abilerimiz ve dostlarımız da mevcut.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet şimdi anlaşıldı :) birçok resimde gördüm yandığını bende nasıl yandığını merak ediyordum led ile demekki çok cahilim araca yeterince yabancıyım kullanma fırsatımda olmadı doru düzgün 3 ay oldu alalı 420 km de daha gittiğim yer kısa mesafeler yaza kadarda böyle devam eder ancak yazın izine ayrılınca keyfini süreriz hala hata ettiğimi düşünüyorum şubat mart gibi alsaydım aracı keşke diye

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Orhan UYAN link' Alıntı:
evet şimdi anlaşıldı :) birçok resimde gördüm yandığını bende nasıl yandığını merak ediyordum led ile demekki çok cahilim araca yeterince yabancıyım kullanma fırsatımda olmadı doru düzgün 3 ay oldu alalı 420 km de daha gittiğim yer kısa mesafeler yaza kadarda böyle devam eder ancak yazın izine ayrılınca keyfini süreriz hala hata ettiğimi düşünüyorum şubat mart gibi alsaydım aracı keşke diye

Estağfurullah, cahillik ne demek. :)  Forum bunun için var, misal bende forumda görmesem aklıma gelmez oraya herhangi bir uygulama yaptırmak. Hoş burada zaman geçirdikçe insan bayağı enteresan uygulamalar, akla gelmeyecek detaylarla karşılaşıyor, iyi de oluyor hani. (:)

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Forum çok güzel evet çok fazla konu var yardımlar iyi anında cevap herşey için teşekkürler yaza kadar okuyarak idare edeceğim artık :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Orhan UYAN link' Alıntı:
Forum çok güzel evet çok fazla konu var yardımlar iyi anında cevap herşey için teşekkürler yaza kadar okuyarak idare edeceğim artık :)

Yaza kadar ilginizi çekecek daha bir çok şey bulacağınıza eminim. :)