Edition için stop karartma uygulaması

white tiger

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Edition için stop karartma uygulaması

elinize sağlık güzel olmuş. far yanmıyorken bir kaç foto koymanız mümkünmü acaba birde yarın bir gün muayene zamanı geldiğinde araç muayeneden bu nedenle hafif kusurda olsa bir sıkıntı yaşarmı ?

Erm2323

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

muayenede herhangi bir problem çıkacağını sanmıyorum... çok çok güzel olmuş güle güle kullanın... spreyin marka ve modelinide alırsak yaptıracak olan arkadaşlara çok yardımcı olur.... ayrıca işçilik içinde ayrıca tebrik etmek gerekiyor, elinize sağlık! :)

fburak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mete34 link' Alıntı:
Konu başlığıyla alakası yok ama birşey sormak istiyorum . 2. resımde aracın arka tamponu ana govdeden ayrık duruyor aynı goruntu kendı aracımda da vardı ve bunu problem ettım kendıme hep gozum orda neden ayrık duruyor dıye . sag stop lambasını sokup tamponunda vıdalarını gevsetıp tekrar yerıne oturttuk servıste sımdı eskı halıne gore daha ıyı . sol tarafta hersey olması gıbı jılet gıbı duruyor ayrıklık yok . sımdı resımdede gorunce sormak ıstedım baska bır aractada bu durumu gozleyen varmı acaba ?
aynısı benimde gözüme çarptı dün,alttan ittirdim tık diye bi ses geldi ve oturdu yerine tampon.
Erm2323 link' Alıntı:
[quote author=whitetiger link=topic=6107.msg148598#msg148598 date=1352525136]
elinize sağlık güzel olmuş. far yanmıyorken bir kaç foto koymanız mümkünmü acaba birde yarın bir gün muayene zamanı geldiğinde araç muayeneden bu nedenle hafif kusurda olsa bir sıkıntı yaşarmı ?
Gündüz fotoğraflarını koyucam en kısa zamanda, ama eğer bu muayeneden geçmeyecekse orijinal karartılmış farlı hiçbir astra geçemez muayeneden,muayenedeki kriterleri heralde aracın donanım paketi nedir değildir.Yani editionunki kırmızı olucak, diğerleri siyah olucak diye düşünmüyorlardır.Tabi bu benim düşüncem :D

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

uygulama basit ucuz güzel ama bilmeniz gereken sprey boya arac yıkamalarında deforme olucak boyanın üzerine sprey vernikler var uygularsan sorunsuz kulanırsın (tecrubem olduda 005hihih)

fburak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onurody link' Alıntı:
uygulama basit ucuz güzel ama bilmeniz gereken sprey boya arac yıkamalarında deforme olucak boyanın üzerine sprey vernikler var uygularsan sorunsuz kulanırsın (tecrubem olduda 005hihih)

sprey boya derken bu boya far için özel yani sıradan sprey boya değil,sizinde bahsettiğiniz bu boya mı, ve vernik önerinizi dikkate alıcam :)

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

far için olan hakında bilgim yok vernik iyiolur

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mete34 link' Alıntı:
Konu başlığıyla alakası yok ama birşey sormak istiyorum . 2. resımde aracın arka tamponu ana govdeden ayrık duruyor aynı goruntu kendı aracımda da vardı ve bunu problem ettım kendıme hep gozum orda neden ayrık duruyor dıye . sag stop lambasını sokup tamponunda vıdalarını gevsetıp tekrar yerıne oturttuk servıste sımdı eskı halıne gore daha ıyı . sol tarafta hersey olması gıbı jılet gıbı duruyor ayrıklık yok . sımdı resımdede gorunce sormak ıstedım baska bır aractada bu durumu gozleyen varmı acaba ?
benim aracın tamponu da aynı bu resimdeki gibi ayrık duruyordu . hiç bir şey yapmadım. demekki fabrika çıkışı bi problem var bu tampon yerleştirmesinde

aracın farları da harika olmuş. elinize saglık

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

pratik bir uygulama olmuş elinize sağlıkk

kursatihtilali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

galiba forum düzelmiş:)
benim araç siyah, arka far rengi dikkatimi çekmemişti galiba siyahta belli olmuyor, ama bu uygulama beyaz araç için harika olmuş, emeğinize sağlık..
arka sağ tamponun tekere yakın üstünü benim eşim fark etmişti, memleketten dönünce buraya darbe mi geldi falan dedi halbuki tampon tam yerleşmeyince öyle görünüyormuş:)

@ftertezzek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

14alkiss  güzel uygulama temiz işçilik. Elinize sağlık.