ekranda yanıp sönen s harfi

weahby

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
94 otomatik vectram var... bazen ekranda s harfi yanıp sönüyor.... ne anlama geldiğini çözemedim... s harfi yanıp öyle kalınca spor moda geçiyor... ama yanıp sönmesini çözemedim... forumda aradım ama bi bilgiye ulaşamadım...

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardesim aracin yagini degistir,eger düzelmezse..fites konumu modülü bozuktur...yani fitesin konumunu taniyan fites kolu altindaki modül..bir temizle eger olmazsa degisecek...cikmacilara bakarsin..ama önce yagi degistir ve arkasindan temizligini yap modülün...
gecmis olsun

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok insallah degil...sen dediklerime baktir...en azindan modülü temizlet...iyi bir usta yapar...
ama yinede ariza kodunu okut

Vectra Power

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.dilanbilgisayar.com.tr
Muhtemelen Vites Kolunda Problem. Sport Modül Devreye girip çıkıyor. Eğer Sport Modül'ün Tuşlu ise tuşunda problem gözüküyor. Denemeden Tam Kesinlik Getirilemez Sanırsam.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bu uyarı devamlı oluyor yoksa ara sıra mı? Mesela benim aracımda aşırı yağışlı havalarda veya çok soğuklarda ayda yılda bir "S" uyarı ışığı yanar. Ben soketin nem almasından şüpheleniyordum. Dün baktırdım bir şey bulamadılar, arıza kodunu sildiler, soket kaplolarını kontrol ettik, temizledik tekrar geri taktık. Eve dönerken İzmir'de aşırı yağış vardı, sulara gire çıka eve kadar geldim (2o km kadar) herhangi bir arıza uyarısı vermedi. Selim arkadaşımızın dediği gibi gereken temizlik işlemlerini yaptırırsan sanırım sorunun hallolur. Sonuçta A kasaların otomatik şanzumanları en sorunsuzlar arasındadır.