Eksantrik devir Sensörü

_Vectra_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracım 2000 model cdx dir

Eksantrik devir sensörü alacam ama kodu la alakalı bir durumu varmış

Kod bu olmalıymış sorduğum arkadaşların yönlendirmesine göre GM 24445139
Ama alacağım ürün hakkında satıcı ile görüştüm kodu 1238915 bu dedi
Sizce alsam bu ürün aracıma uygun olarak çalışırmı yardımcı olursanız sevinirim. Hayırlı günler

Ekli dosyalar

• AAR6Qq.jpg
    AAR6Qq.jpg
    13 KB · Görüntüleme: 21

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
aracınızda takılı olan parça kablosuzdur ve makyajkı kasada kullanılır,resimdeki ise kablolu versiyonudur yani mayajsız kasada kuulanılan tiptir, bu yüzden kodları farklıdır ama ikiside aynı işe yarar ve birbirine olur, kablolu ürünü alırsanız soketiniz de yenileneceği için ,soket kısmındaki oksitlenme probleminden kurtulusunuz ancak aracın üzerindeki tesisata müdahale edip yeni soketi bağlamanız gerekir....

_Vectra_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınızda takılı olan parça kablosuzdur ve makyajkı kasada kullanılır,resimdeki ise kablolu versiyonudur yani mayajsız kasada kuulanılan tiptir, bu yüzden kodları farklıdır ama ikiside aynı işe yarar ve birbirine olur, kablolu ürünü alırsanız soketiniz de yenileneceği için ,soket kısmındaki oksitlenme probleminden kurtulusunuz ancak aracın üzerindeki tesisata müdahale edip yeni soketi bağlamanız gerekir....

kablolumu almamımı önerisiniz kablosuzumu komple değiştireyim ben en iyisi sonradan tekrarlamasın aynı arızayı ?? resimdeki ürünü almayı düşünüyorum aracım makyajlı 2000 model cdx 20.16v

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
ben kablosuz olanı yani makyajlı kasanın kini almıştım, soketide kontak sprey ile temizlemiştim sorun kalmamıştı, kabloluyu alırsanız kabloları bağlarken sorun yaşanabilir bence....

_Vectra_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kablosuz olanı yani makyajlı kasanın kini almıştım, soketide kontak sprey ile temizlemiştim sorun kalmamıştı, kabloluyu alırsanız kabloları bağlarken sorun yaşanabilir bence....

sorun yaşamak istemem ama bende o zaman kablosusu alıyım aynı sizin yaptığınız gibi ama sorun kablolarda veya soketde de olabilir sadece 4 bin deviri geçmiyor ve arıza ışığı yanık halde

_Vectra_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
B2 x20xev aracın eksantriği normalde kablosuz mu kablolumu ? ? ?

_Vectra_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
soketli ve kablolu. Ama artık kablo ile geliyor, yeni tip. Daha sorunusuz oluyor.

cevabınız için teşekkür ederim :) makyajlı kasalara kablosuz makyajlılar kablolu oluyor diye duymuştum meğerse kabloluymuş makyajlı kasa ile makyajsızın eksantriği aynıymış