Ekşi Sözlük

corsaDistorsiyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet arkadaşlar,sonunda bazı baz'lar sebebiyle,ben ve benim gibi yazar arkadaşların vazgeçilmezi haline gelen,sitenin içinde ter atıp duşunu alıp çıkan yazar ve hatta okuyucuların yegane yeri,mahkeme kanalıyla kapatılmıştır.Sözlüğün ekşi tadı,bir takım kırmızı dudaklardan geçerek,dilde tad alma duyularını hissizleştirmiştir.Baz'ların bilmesi gereken tek şey vardır.Sözlük dün ekşi'ydi,ama yarın acı olur...

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o ne yawwwww

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hangi sebeple kapatıldı bilmiyorum ama geçenlerde gördüğüm küfürlü diyaloglar hatta TÜRK siyasetine yön veren Turgut Özal hakkında tutarsız yorumlar okumuştum.Sanırım butür sitelerin denetim altına alınması lazım kapatılması sorunu çözmez.

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birkaç defa duydum adını ama hiç girmedim..Duyduğum durumlarda ise insanlara hakaret edici ve küçük düşürücü içerikli yazılar olduğunu biliyorum..Eğer bu doğruysa iyi olmuş kapatılması...Ama yanlış ise zaten durum düzelir...

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok seviyesiz sırf yazmak için yazılmış ,espiriyi ve haddini asan bircok yorum içeriyo.kapanması dogru olmaya bilir ama üyelerde biraz daha secici davranılmalı

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kapatmak çözüm değil arkadaşlar...kolaycılıktan başka hiçbir şey değil. yasaklamalarla bir yere varmak mümkün değil.