Electrotain Opel Astra J Araç içi Multimedya Sistemi

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Electrotain Opel Astra J Araç içi Multimedya Sistemi

firstemperor link' Alıntı:
ben focus için hongkongdan getirdiğim android cihazda sorun olmuştu, satıcıyla görüşmüştüm ve adam iade aldı paramıda iade etti. çokkez alışverişim oldu ebaydan aliexpressden türkiyede bulamadığım bilgisayar parçaları falan çokez aldım. türkiyede garantili parçalarda bile sorun yaşarken uzakdoğu insanına daha çok güvenmeye başladım doğrusu. çünkü onlar itibara çok önem veriyor.
Iyi de dostum diyelim sorun oldu nasıl iletişim kuracağız yabancı dilimiz bile yok derdimizi anlatalım

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben focus için hongkongdan getirdiğim android cihazda sorun olmuştu, satıcıyla görüşmüştüm ve adam iade aldı paramıda iade etti. çokkez alışverişim oldu ebaydan aliexpressden türkiyede bulamadığım bilgisayar parçaları falan çokez aldım. türkiyede garantili parçalarda bile sorun yaşarken uzakdoğu insanına daha çok güvenmeye başladım doğrusu. çünkü onlar itibara çok önem veriyor.

Açıkçası internet üzerinden bir Android cihaz almak benimde aklımda yok değil ama bir sorun olduğunda yada bilgi alışverişi yapmam gereken bir konuda gidip de yerinde muhatap bulma fikri daha cazip geliyor.  :)
Baktım kimsenin getireceği yok, son çare bende internet üzerinden işimi halletmeye bakacağım.  :)

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sırası gelmişken cahilligime verin bu yurt dışından alış verişi nasıl yapıyoruz ödeme vs.hepsiburada tarzı gibi sitelerde olduğu gibi mi diyelim sipariş ettik vergi vs olaylarını nasıl hallediyoruz paypal diye Bise duydum nasıl bi sistem bu komisyon vs oduyormuyuz artık bende yurt dışı da olsa alacak bitane bekle bekle nereye kadar arkadaş araba eskiyecek daha multimedya mız olamadı

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu noktada iş size düşüyor. anlaşacak kadar seviyede ingilizce bilmek gerekiyor. hiç olmadı google çeviri ile işinizi halletmeye çalışacaksınız. cihazların hepsi zaten çinde üretilmekte ve birbirlerinin kopyası gibi. tabiki sorun olduğunda bulunduğunuz yerde muhatap bulmak daha iyi. ancak fiyatların türkiyede daha yüksek olması beni yurtdışına yönlendiriyor. paypal.com.tr türkçe olarak hizmet veren online para gönderme ve alma şirketi. siz para gönderirken herhangibir komisyon vermiyorsunuz. ayrıca her satıcı paypal ödeme aracını kullanmıyor bazılar direk visa ve mastercard ile kredi kartı ödemeside kullanıyor. bu işlerden hiç anlamıyorsanız destek almak gerekebilir. forumlardan araştırın yurtdışından alışveriş işlemleri hakkında bilgiler mevcut.

EmreCan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Açıkçası internet üzerinden bir Android cihaz almak benimde aklımda yok değil ama bir sorun olduğunda yada bilgi alışverişi yapmam gereken bir konuda gidip de yerinde muhatap bulma fikri daha cazip geliyor.  :)
Baktım kimsenin getireceği yok, son çare bende internet üzerinden işimi halletmeye bakacağım.  :)

http://www.youtube.com/watch?v=8mozD5BvOMA#ws

Bende bundan taktırmayı düşünüyorum ama incelemeden taktırmakta istemiyorum bir yer getiriyor bu cihazı ismini vermek istemiyorum

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Electrotain hakkında hala bir sonuç çıkmamış şuan fiyatı da gayet uygun!

Ne yapalım alayım mı arkadaşlar?

yinkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sıkıntılı iş bu multimedi cihazı seçimi

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yakında astra j için 1gb ramli çift çekirdek işlemcili android cihazlar gelecek, yurtdışında üretici firmayla görüştüm. vw için satışı başlamış.

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yakında astra j için 1gb ramli çift çekirdek işlemcili android cihazlar gelecek, yurtdışında üretici firmayla görüştüm. vw için satışı başlamış.
açıkçası benimde beklediğim bu 1 gb ram android 4 ve üstü işlemci

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et